2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دقیق قیمت نداشتم اما خبرا خیلی زیاد بود در موردش، اما هم ن طور ک همه چی زود از تب و تاب میفته ای ...

😂😂😂پس من تنها نیستم 😂😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
خیلی ناراحت شدم هنوز امید داشتم ارزونی بیاد نمی دونستم گرونتر هم میشه

منم مثل خودت فکر میکردم ارزون میشه ولی واقعا بدتر شد بهتر نشد

💔😢😞😭این ایموجی ها وصف حال این روزهای منه😔
2740
خدا نکشت دختر😁😁😁😁😁😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂😂 والا دعا کنین دلشون پاکه کلید بیاد وسط خخخخ 

اومد دیگه حالا خبر ندارین چه خبره والا ب خودتون لطمه میزدین 😂😂😂😎

هروقت تو اخبار صدای پر ار شعف و روحانی و معنوی عزیزان رو میشنومم میگم مرحبا مرحبا ب این قوت تخیل 

چه میگنمم 😂😂😂😂😎😎😎😎

من یک جنوبی ام 😍😍😍😍😍😍😍 همه جنوبی ها عشقن💖💖 خونگررم و باحال 
تخم مرغ دونه ای 500؟؟ما میگیریم 1000

نه باباااااا اینجا دونه ای 600 😨😨چه قشنگم هر کی به هرکیه هر قیمتی دلشون خواست میفروشن

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳
چی گرون نشده 😐

😂😂😂

🤲🏻 لطفا برام دعا کنید که منم  مادر بشم ❤️ بعداً....بعداًوجود نداره ،بعداً چایی سرد میشه،بعداً آدم پیر میشه،بعداً زندگی تموم میشه ... من قوی تر از تنهاییامم 
2706