2737
2734
عنوان

از بارداری بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 77 پست
جای من بودی چه میکردی تا روز زایمانم روز خوش ندیدم، ولی همین ک دخترمو دادن بغلم، همه ی سختیا یادم رف ...

منم هنوز حالم خوب نشده فعلا سر میکنم باهاش

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید
منم هنوز حالم خوب نشده فعلا سر میکنم باهاش

باورت میشه ک رو بی احتیاطی پزشک بیهوشی، بدون بی حسی لایه ی اول شکممو بریدن؟؟؟ عربده هامو همه پشت در اتاق عمل شنیدن؟؟؟فکر کن چند ماه زجر ویار کشیدم روز زایمانمم ک کیسه ابم هفته ی ۳۴ پاره شد، اونم اتاق عملم

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فعلا که تغییری نکردم 12 هفته و 4 روز دارم 3،،4 روز هست نمیتونم هیچی بخورم گرسنه ام هست یه قاشق و یه ...

اسید معده ک نگو.

دو روز پیش یجوری بالا اوردم ک بعدش تبدیل ب خون شد.انقد ترسیدم گفتم حتما معدم خونریزی کرده دارم میمیرم. بعد دیدم صدام درنمیاد و گلوم میسوزه،فهمیدم گلوم زخم شده و خونریزی کرده.

شما تاحالا سرم زدی؟

بحاطر وضع بدم ب من خیلی پیشنهاد میکنن ولی نزدم تا حالا

خدایاشکرت🥰
خیلی بد هست دوست داشتم بچه داشته باشم ولی باردار نشم 

وا  همین سختیاشه ک لذت بخشه عزیز 

مهم نیس درموردم چی فکر میکنن،،مهم اینه انقدرمهمم ک میشینن راجبم فکر میکنن😉☺
2731
کاش حداقل الان ماه پنجم بودم از این حال و روز در میومدم حتی جنسیت بهم نگفت که چی هست یه کم خوش باشم& ...

جنسیت هر چه هست سالم و صالح باشه 

برای یه زن شیرینترین لحظه هست لگد زدن جنین 

مطمعن باش این روزا بگذره حرکاتش را حس کنی نظرت نسبت  به بارداری عوض میشه

دختر و پسر هر دو شیرین هستند ولی اینکه بچه ات سالم و صالح و مصلح باشه میشه شیرین ترین هدیه خدا
من جفتم قدامی هست گفت تکوناش زیاد حس نمیکنی

نه این حرفا چیه دوستمم قدامی بود از۲۲هفته میفهمید تکوناشو

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2738
۲۵هفتگی😔 الان خیلی میترسم برام دعاکن اگه قراره خدابهم بچه بده سالم وسروقت بده

وای چ سخت

نگران نباش ،انشالله این کوچولو صحیح و سالم و تو ۳۸ هفتگی و با وزن ۳۵۰۰ میاد بغل مامان جونش🥰

خدایاشکرت🥰
جای من بودی چه میکردی تا روز زایمانم روز خوش ندیدم، ولی همین ک دخترمو دادن بغلم، همه ی سختیا یادم رف ...

دقیقا متم خیلی سختیو استرس کشیدم 

از روز اول لکه بینیو خون ریزی داشتم تا روز اخر حتی بخاطرش بستری شدم یه هفته بیمارستان چه روزای مزخرفی بود

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
وای چ سخت نگران نباش ،انشالله این کوچولو صحیح و سالم و تو ۳۸ هفتگی و با وزن ۳۵۰۰ میاد بغل مامان جون ...

وای ممنونم باور کن این آرزومه  تنهاارزوم..ان شااله نی نی های گلت هم تپل ومپل وسروقت بیان بغلت

دقیقا متم خیلی سختیو استرس کشیدم  از روز اول لکه بینیو خون ریزی داشتم تا روز اخر حتی بخاطرش بس ...

خدا ب جمیع مادرا صبر عنایت بفرماید، آمیییییییییییین🙏🙏🙏🙏😂😂😂😂😂

از خدا میخوام حال دل همتون همیشه خوبه خوب باشه😊😊❤❤😊😊❤❤😊😊
باورت میشه ک رو بی احتیاطی پزشک بیهوشی، بدون بی حسی لایه ی اول شکممو بریدن؟؟؟ عربده هامو همه پشت در ...

آخی

خدایا خودت هوامو داشته باش واسه آرامش خودم و سالم بودن نی نی تو راهیم میشه صلوات بفرستید
2706