2733
2739

مسخرم نکین تجربه ندارم

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

حدودا سیب های کوچیک ۱۵دقیقه بزرگ ۳۰دقیقه ولی ،با چنگال  یا چاقو امتحان کن اگه چاقو زدی وسطش نرم شده بود پخته 

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷
سیب زمینی رو بردار محکم بکوب به دیوار اگه له شد یعنی پخته🤗

ینی عاشقتم 😂😂😂😂😂

🎀تیکر تولد قلب من،پسر گلم بردیا🎀                                   خدایا خونواده کوچیکمون رو در پناه خودت حفظ کن❤🌷 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷

۴۵ دقیقه میپزه یه کار یا چنگال بزن ببین داخل میره. 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

من وقتایی که عجله دارم بخوام الویه یا کوکو درست کنم

سیب زمینی رو پوست میکنم بعد خرد میکنم میزارم بپزه 

اینطوری یه ربعه پخته بعد با چنگال له میکنم 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
2706