2737
2734
عنوان

امروز نشستم تنهایی تو حمم زار زدم و گریه کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 932 بازدید | 47 پست
من قربونت برم مامانه مهربون❤ خدا دخترتو زیر سایه بی بی زهرا حفظ کنه 

فدات بشم مرسي عزيزدلم🌹🌹🌹انشاالله خوشبخت بشي عزيزم

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط می تونم بگم خدا به من رحم کرد با ادم درستی بودم والا الان معلوم نبود چه وضعی داشتم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
عزیزم هوس نه حوس....بعدشم کدوم حس رو می گی ؟ تمایل جنسی ؟ همه ما کشیدیم از دستش . چه می شه کرد باید ...

منم کشیدم اما وقتی جنس مخالف باشه ..... بدتره ا با اون حسی که دورادور بوجود میاد خیلی فرق داره

نامزدم که نامحرمم هم هست و همه چیز رسمی نشده ..... پیشش بودم که یهو کله وجودمو اون حس درگیر کرد خواس ...

خوبه باز کوتاه اومد

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2738
منم کشیدم اما وقتی جنس مخالف باشه ..... بدتره ا با اون حسی که دورادور بوجود میاد خیلی فرق داره

واسه منم جنس مخالف هست خیلی ام دوستش دارم اما پاکی خودمو بیشتر دوست دارم از لحاظ تمایل جنسی هم خیلی تمایلاتم بالاست باید تحرک زیاد داشته باشی و سرت رو گرم کنی و هدف داشته باشی تو زندگی تا از سرت بپره یا اینکه ازش بخواه بیاد با هم ازدواج کنید 

با خدا باش و پادشاهی کن
توکل کن به خدا و گول نخور . منم از این روزها خیلی زیاد داشتم خیلی . منم گریه کردم اما نمی خوام و نخو ...

منم نمیخوام افرین بهت افتخار میکنم . بخدا من بیشنر از سر دلسوزی بخاطر همجنس خودم گریه کردم وگرنه انفاقی برامن که نیوفتاد دلم سوخت برای اون دخترای کم تجربه ای که توی راه مدرسه هستیشون از دست دادن ....مثل دوستای خودم....

خدارو شکر 

استارتر جان خوشحال شدم که پوز شیطانو بخاک مالیدی قربونت اگه اسمت همون نام کاربریته که لایقی بخاطر این پیروزی  وپاکیت خدارو هززززار مرتبه شکر امشب تاپیک پیروزیتو مینویسی  گلم اگه اون پسر به هدفش میرسید اول اینکه امشب شما بخاطر یه حس زود گذر و گذارا همش استرسو ندامت داشتی دوم اینکه مجبوری با همین اقا کنار بیای سوم اینکه اون آقا قابل اعتماد نیست که حدومرز رانگه نداشت 

تو تاپیکی که استارتر ناراحته، نخندیم🙏
استارتر جان خوشحال شدم که پوز شیطانو بخاک مالیدی قربونت اگه اسمت همون نام کاربریته که لایقی بخاطر ای ...

والا قربون خدا برم چون دیگه نمیتونستم حتی رو به قبلش هم بشینم از خجالت .... اون بنده خدا هم مثل من ناخواسته درگیر اون حس شد بعدم که بار دوم  محکمتر هولش دادم بخودش اومد سویچشو برداشتو سوار ماشین شد و رفت الانم زنگ زد جوابشو ندادم 

اره اونم بنده خدا فقط سویچشو برداشتو فرار کرد 

نامزدته یا شوهرت عزیزم؟تو تاپیک قبلیت گفتی بهش گفتم محضر

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
2706