2737
2734

شوهرم یکسره سرش توگوشیع شب می‌ره سرکار صبح میاد شروع می‌کنه تا وقت ناهار ..ناهار میخوره باز ب بهونه خواب می‌ره سرجاش گوشی رو برمیدارع تا ساعت۴اینا بعد میخابه تا شب ساعت ۸اینا بیدارمیشه باز شامشو میخوره باز گوشی تا ساعت ۱۰ک بره سرکار ..همش کارش شده گوشی بازی . هرچیم  بهش میگم کمتر دستت بگیر انگار ن انگار...ب باباشم گفتم  باباش یبار دعواش کرد اونم جواب باباشو داد ..هرچی ب باباش میگم دوباره دعواش کنید میگه همه گوشی دستشون میگیرن تو هم میگیری😕😕😕😕😕ناموسا پسر خودش سر سفره ..دستشویی ...هرکجا ک برسه برمیدارع بازی می‌کنه ..هیچی بهش نمیگه..اصلا من ازش محبتی هم نمی‌بینم ..محل هم نمیدع ..منم اصلا محل نمیزارم بهش ولی چیکار کنم زندگی اینجوری مگه میشه؟؟ 

چیکارش کنم بخدا حالم ازش بهم میخورع

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیدونم چرا جدیدا مردا همش سرشون تو گوشیه 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
وای شوهر منم اینجوریه نظرت چیه گوشیشون رو بندازیم تو جاه دسشویی؟،

سکته میکنن من چن بار کوبیدمش دیوار ولی فایده نداره 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2738

شوهرمنم اینجوری بود انقدرباهلش کلنجاررفتم که ترکش کرد..باشوخی باگریه بالوس بازی باقهرانقدرگفتم که الان فقط وقتایی که من سرگرمم گوشی دستش میگیره من باشم گوشیش وسط اتاقه سمتش نمیره

منم ۲۴ ساعت گوشی دستمه 😶

چیکارشون دارید اخه

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
شوهرمنم اینجوری بود انقدرباهلش کلنجاررفتم که ترکش کرد..باشوخی باگریه بالوس بازی باقهرانقدرگفتم که ال ...

من اولای زندگیمون بخدا دلموخون کرد تا گوشی از سرش انداختم .الان باز شروع کرده 

وقتی گوشی دوستداشتن چیز خوردن زن گرفتن

چ ربطی داره خو  مگه نمیشه دو چیزو همزمان دوست داشت😄

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2706