2737
2734
عنوان

عکس+دوستان ببینین ابروی مشکی بهم میاد یا رنگ بزارم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 76 پست

شما درگیر رنگید

من درگیر برداشتن پیوند

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
مژه دونه ای چیه😶نشنیدم تاحالا

توی لوازم آرایشیا بگی بهت میدن.دونه دونه ست.خودت بین مژه هات میزاری.من واسه اینکه یکم پرتر شه مژه هام واسه عروسی و اینا خودم دو سه تا میزارم.با همون چسب مژه.سخته.ولی یاد میگیری.من کلا خودم ناخنم میزارم.ابرومو برمیدارم.کلا خودم موم میزنم😂😂😂

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پیوند چی گلم؟

ابرو

بخونیدلطفا**خدای مهربونم:میدونم از آرزوهام خبر داری و اونا فقط بین من و توان مثل یه راز...اما یه چیزی رو اینجا بلند میگم تا هرکس که دید آمین بگه .خدای قشنگم توروخدا هیچ عزیزی درد نکشه  و هیچ کس درد کشیدن عزیزشو نبینه  ..میگن ته ته التماس قسم به خود خداس خدایا توروخدا به حق هر آمینی که گفته میشه یه بیمار به زندگی شاد برگرده.آمین
شما درگیر رنگید من درگیر برداشتن پیوند

آهاااا دیدم.به نظرم برداری خوشگلتر میشی.اینجوری هم قشنگه.

به تاپیک جهازم سر بزنین خواااااهشاااا.امیدوارم بتونیم واسه یه کار خوب هم،چشم و هم چشمی کنیم.
توی لوازم آرایشیا بگی بهت میدن.دونه دونه ست.خودت بین مژه هات میزاری.من واسه اینکه یکم پرتر شه مژه ها ...

چقدددد هنرمندیی لنتییی😂😂😂حالا من یه خط چشمو نمیتونم درس بکشم😬

‏با تو بودن زِ همه،دست کشیدن دارد..❤
حتما بردار حیف نیس زیبایی ات رو تحت تلثیر قرار داده

مادر محترمه نمیزارن://////

2738
چشم و ابروتون اونقدر زیباست که هر دو صورت  بهش میاد 😍

ممنوووووونم😍😍😍😍چشمای شما زیبا میبینه 

چقددد تفاهم داریم مامان منم نمیزاره😬

تو عکس میزاری؟

2706