2733
2734
عنوان

فقط دانشجو ها بیان:-)

617 بازدید | 18 پست

سلام

من باید یه کنفرانس توی درس زبان بدم تو دانشگاه 

حالا مشکل اینجاست که دانشجو های پسر فوق‌العاده شیطون و بی ادب داریم منم یکم خجالت می‌کشم   چیکار کنم حالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وااااااي چقد امروز كنفرانسي داريم

منم شنبه......استرس دارم خيلي

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2738

من ترم قبل کنفرانس دادم همه بچه ها خیلی جدی بودن من اصلا نگاه پسرا کردم خندم گرفت ولی جلوی خودمو گرفتم خیلی ریلکس شروع کردم بعد یه جا مطلبی که گفتم رو با حرکت دستم نشون دادم یهو خودم نگاه دستم کردم از خنده مرده بودم استادم پا به پای من میخندید میگفت گفتم اگه بخندم تاراحت میشی 

منم دانشجو دیروزم😂

نه خیلی پیشااا

خب بنظرم اگه تیکه پرودن توهم عکس العمل نشون نده یعنی چیری گفتن بقیه خندیدن توهم لبخند بزن.اما بار دوم سوم اگه تکرار کرد بگو لطفا خوشمزه بازیاتونو بذارید برای بعد کنفرانس

خدایااااا شکرت...
خودتو نگیر، تپق زدی اول همه خودت بخند 😁 ولی تجربه ثابت کرده دخترا بیشتر اذیت میکنن تا پسرا

مخصوصا تو انگلیسی که تلفظاش سخته 

این کلاسمون پر پسره که استاد نمیتونه جمعشون کنه :-(

منم آخه دفعه اوله 

من دفعه اولم نيست اگه ده بار ديگه م برم باز استرس دارم از بس پسرا بي شعورن😑😠😡😤

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/
2706