2737
2734

سلام مامانا😜 من بیشتر وقتا حوصلم سر میره خودمو سرگرم میکنم ازتمیزکاری خونه تا نمد دوزی و یه سری خورده کاری ولی خب اینام زود تموم میشن بعد بیکارم حوصلم سر میره نمیدونم چیکارکنم، خیلی هم خب نمیشه هی بری خونه فامیل بگردی، منتظرم تا پسمل نازم به دنیا بیاد وقتم پرشه😜😜😜شماها چطور؟؟؟برا من و نی نیم دعا کنید منم دعاتون میکنم😘مرسی

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

من سر کار میرم ولی بعضی روزا مث امروز از رییسم ( شوهرم رییسمه) مرخصی میگیرم میمونم خونه استراحت میکنم.

این روزا اصلا نمیگذره، همش تو نی نی سایتم یا خابم.

در دلم چیزی هست، مثل یک بیشه نور، مثل خواب دم صبح

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر کار میرم ولی بعضی روزا مث امروز از رییسم ( شوهرم رییسمه) مرخصی میگیرم میمونم خونه استراحت میکن ...

چه رئیس باهالی داری😜😜😜تا باشه ازین رئیسا

2728
منم خبیلی حوصلم سرمیره توشهرغریبم بیشترروزا تنهام.قبل بارداری خیاطی میکردم ولی از بعد بارداری ویاراج ...

منم خیلی حوصلم سرمیره شما در طول روز چقد با گوشی واینترنت مشغولید؟

اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ  

من سعي ميكنم اگه حالم اوكي باشه برم بيرون واسه خريد مثلا يه كم سبزي يا ميوه يا شير و اين چيزا كه هم قدم بزنم هم زياد خونه نباشم

كلاس بارداري هم ميرم ورزشهاشو انجام ميدم خوبه از كلافگي درميام. ولي حوصله مهموني و فك و فاميلو ندارم 

هي بخوان تجربيات گرانبهاشونو به خورد آدم بدن و فك بزنن 😂😂😁😁

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
منم خبیلی حوصلم سرمیره توشهرغریبم بیشترروزا تنهام.قبل بارداری خیاطی میکردم ولی از بعد بارداری ویاراج ...

عزيزم من توو شهر غريب نيستم ولي از اول بارداري ٩٠. رصد مواقع تنها بودم

به قول دكترم نبايد از خودمون ضعف نشون بديم ما زنها قوي هستيم توي بارداري هم فعاليت داشته باشيم ☺️☺️ ايشالا ويارت كه تموم بشه خيلي بهتر ميشي خياطيتو انجام ميدي سرگرم ميشي

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2738

من نمیدونم والا ساعت نگرفتم عصرا یکساعت میرم پیاده روی صبح ها میخوابم شبا تلویزیون  دیگه روزام گوشی وکارخونه و گردگیری واشپزی

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
من سعي ميكنم اگه حالم اوكي باشه برم بيرون واسه خريد مثلا يه كم سبزي يا ميوه يا شير و اين چيزا كه هم ...

خخخخ😀😀خوشبحالت کلاس بارداری رو میری من اینجا رفتم فقط یه جلسه تشکیل شد 😕خیلی ناراحت شدم گفتن اینجا کسی استقبال نمیکنه خودشون میزان😀😀😀

عزيزم من توو شهر غريب نيستم ولي از اول بارداري ٩٠. رصد مواقع تنها بودم به قول دكترم نبايد از خودمون ...

تاویارتموم شه دیگه سنگین میشم الانم دیگه وارد۶ شدم

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم

من که همش گوشی تو دستمه و اینترنتم مشغولم شوهرمم غر میزنه خخخخ ولی خب چیکارکنم 

خخخخ😀😀خوشبحالت کلاس بارداری رو میری من اینجا رفتم فقط یه جلسه تشکیل شد 😕خیلی ناراحت شدم گفتن اینج ...

از بس مردم خودشونو همه چيز دان تصور ميكنن نميرن كلاس 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ هيچي هم بارشون نيست 

خيلي مفيده حيف كه تشكيل نشده

از بس مردم خودشونو همه چيز دان تصور ميكنن نميرن كلاس 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ هيچي هم بارشون نيست  خيلي ...

آره اینجا نه خیلی کوچیکه کسی ازین چیزا سر درنمیاره، بخدا یه جلسه گذاشتن همون یه جلسه اینقدر چیزای خوب گفت باز میگم خداروشکر یه جلسه گذاشتن😀

من که همش گوشی تو دستمه و اینترنتم مشغولم شوهرمم غر میزنه خخخخ ولی خب چیکارکنم 

من تل واینستا کلا حذف کردم فقط نی نی سایت میام اونم شاید روزی دوساعت ولی بازم میترسم

اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ  
2706