2737
2739
عنوان

ب کمکتون احتیاج دارم

83 بازدید | 19 پست

سلام 

مشکل من درباره مادرمه پدر مادرم طلاق گرفتن بعد مادر من خیلی ب من وابسته اس ب حدی ک اگ من چند روز خونه اش نرم حتی آشپزی ام نمیکنه یا حتی با شوهرم برم شهرستان قرص خواب میخوره فقط میخوابه اصلا زندگی نمیکنه 

هر جا میرم کوفتم میکنه باهامم جایی نمیاد از شوهرم بدش میاد مث بچه ها با شوهرم لج میکنه 

مشکل الانمم اینه ک من دیروز دکتر بودم با مامانم رفتم دکتر یه آزمایش مهم برام نوشت 

مامانم از اونجا ک اومد قرص خورده یه عالمه الان دوروزه خوابیده 

دکتر ب من گفت استرس برات خوب نیس ولی همش باهام دعوا هم میکنه 

خسته شدم انقد هر کار میخوام بکنم باید ب فکرش باشم ک الان چیکار میکنه یا نمیکنه 

خواهش میکنم بخونبد یه ره کار ب من بدید 

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الانم قرص خورده خونشه من دیگه خسته شدم نرفتم عادتش شده انگار 

هر جا میرم زنگ میزنم صداش مث معتادا شده ۳۰ تا قرص میخوره 

خسته ام کرده دیگه وقتایی ک حالش خوبه ام دکتر نمیاد 

کاش طلاق نمیگرفت 

مادرت چند سالشه چرا ازدواج نمیکنه؟واسش یک شوهر خوب پیدا کن خوب میشه.خودت و بذار جای مادرت.ببین مثلا پیر شدی.از شوهرت جدا شدی.یک بچه داری اونم شوهر کرده و رفته.منکه نمیتونم سخته

یک صلوات میفرستی؟
الانم قرص خورده خونشه من دیگه خسته شدم نرفتم عادتش شده انگار  هر جا میرم زنگ میزنم صداش مث معت ...

اگه بابات ازدواج نکرده نمیشه یک کاری کنید باهم دوباره ازدواج کنن.حتی دعواشون بشه با هم بهتره تا تنها باشه هی قرص خواب بخوره

یک صلوات میفرستی؟
2738
مادرت چند سالشه چرا ازدواج نمیکنه؟واسش یک شوهر خوب پیدا کن خوب میشه.خودت و بذار جای مادرت.ببین مثلا ...

۴۵ سالشه زیره بار ازدواجم نمیره من داداشم دارم 

اما فقط رو من گیره 

من هر روز کنارشم خونمون نزدیکه همه 

اما دو روز نباشم این کارارو میکنه

۴۵ سالشه زیره بار ازدواجم نمیره من داداشم دارم  اما فقط رو من گیره  من هر روز کنارشم خون ...

وا ماشاالله چه جوانه.چرا ازدواج نمیکنه توب.من گفتم لابد پیره مادرتون.الان ۴۰ سالگی تازه ازدواج میکنن.مادرت و راضی کن 

یک صلوات میفرستی؟
وا ماشاالله چه جوانه.چرا ازدواج نمیکنه توب.من گفتم لابد پیره مادرتون.الان ۴۰ سالگی تازه ازدواج میکنن ...

نمیشه هیچ جوره 

خسته شدم واقعا از دستش 

من ک همیشه پیشش نیستم  اک بخواد هر دفعه این کارارو کنه من چیکار کنم دکتر هم نمیاد

عزیزم خواهربرادردیگه نداری آخه شمابارداری

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
چرا یه داداش دارم  اما با اونم کنار نمیاد اونم زیاد پیشش نمیره شاید دوماه یه بار

عزیزم مادرت هرجورشده ببرمشاورچون نیازداره خودمادرکسی نداره خواهربرادر

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706