2737
2739

تو رو خدا یه جوری تایپ کنین آدم بفهمه چی میگین

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دو تا پسرم مشکلی پیش نیومد براشون

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2738
من دلشو ندارم بچمو ببرم گناه داره كوچولو😭😭😭

اتفاقا کوچیک باشه بهتره،  کمتر  درد میکشه و اینکه چون زیاد نمی تونه پاهاشو تکون بده،  کمتر اذیت میشه.  الان معمولا دکترا زیر 20 روز ختنه نمیکنن،  گرچه بعضیا تو بیمارستان انجام میدن

خودتو نترسون پسر من فقط اندازہ ی امپول زدن گریہ کرد،بعدکہ امپول بیحسی زدن گریہ نکرد،خیلی ھم زود خوب شد اگہ خودت نمیتونی مادرتو بفرست پسرمن ۲۰ روزش بود

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

گناهو وقتی داره که بخاطر ختنه نکردنش عفونت و چرک جمع بشه زیر پوست اون محل اونوقت میگی کاش ختنه کرده بودم

بعدم ختنه چیز وحشتناکی نیست.یه امپول بی حسی میزنن بچه اصلا نمیفهمه چی به چیه

من پسر اولمو بردم انقدر ترسیده بودم فقط گریه میکردم دکتر برد اتاق چندثانیه بعد صدام کرد دیدن بچه داره با خودش بازی میکنه اصلا هیچی نفهمید.دوماهش بود 

پسر دومم هم همینطور خوب و راحت

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2706