2733
2734
عنوان

مشکل منه یا طرف مقابل؟

217 بازدید | 18 پست

خانما سوال من اینکه وقتی من خواستگار سنتی یا هر مرد مجردی که بهم پیام بده زود صمیمی بشه و شروع کنه به محبت کلامی و بدتر از اون شعر فرستادن خیلی زود ازش بدم میاد و کلا اعتمادم از دست میره.. حتی یه نفر بود ادم موجهی بود و خیلی توی دلم نظرم مثبت بود بهش ولی وقتی که دفعه سوم بود رفتیم بیرون شروع کرد پیام دادن شعر واقعا بدم اومد و دیگه هم ندیدمش

و کلا بیشتر تحت تاثیر کسی قرار میگیرم که چیزی بهم نگفته ولی کاری برام میکنه (که سر اینم خیلی ضرر کردم و دچار یه عشق یه طرفه شدم). بنظر شما اینجور آدما  قابل اعتمادن ؟  یا عادتشونه مخ زنی  که انقد راحت شروع میکنه حرفای احساسی زدن را.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اینجور آدما دقیقا قابل اعتماد ترینن شک نکن 

مشکل از توئه

من آومی نیستم که الکی نظر بدم ولی با طرفت صحبت بکن که وابسته ات نشه و واسه این اخلاقت ضربه بخوره

اون آدمایی که اینجوری سریع محبت می کنن فقط زندگی شون خالی بوده و واسه همین دلشون سریع به آدما وابسته دوس داره بشه و دلشون گرم بشه 

ولی اگه اخلاقت خاصه پس بهش بگو که بعدا نگه اشتباه کردم .یا باهاش سرد شو تا زده بشع

2738
اینجور آدما دقیقا قابل اعتماد ترینن شک نکن  مشکل از توئه من آومی نیستم که الکی نظر بدم ولی با ...

کسی تا حالا تجربه خیلی زیادی نداشته باشه با دو بار دیدن شعر میفرسته قلب میزاره هی؟؟

اینطوری باید خجالتی ترم باشه که

کسی تا حالا تجربه خیلی زیادی نداشته باشه با دو بار دیدن شعر میفرسته قلب میزاره هی؟؟ اینطوری باید خج ...

اتفاقا  برعکسه بنظرم ،اونایی ک خیلی تجربه دارن زود وا نمیدن

❣🌝خدا جونم واسه همه چی شکرت🌼💓
کسی تا حالا تجربه خیلی زیادی نداشته باشه با دو بار دیدن شعر میفرسته قلب میزاره هی؟؟ اینطوری باید خج ...

فقط یه چی میگم به گوشت آویزون کن چون هیچکی بهتر ازمن آدما رو نمیشناسه 

اگه سریع بهت وابسته شد پس کسی قبلا توی دلش خیلی خیلیییی امکان داره بوده باشه و اینجور پسرا هیچ مشکلی ندارن و به جای خجالت دلشون واسه شون مهمتره و اشتباهشون همینجاست که زیاد اهمیت می دن و اینکه شما میگی تجربه روابط مختلف رو نداشته که بدون بعد دوبار دیدن اگه شعر بفرسته دل طرف رو می زنه .

مشکل نمیشه گفت از اونه چون من طرف رو نمی شناسم که از کاراش تحلیلش کنم ولی همینقد که سریع وارد فاز محبت شده بدون آدمی نیست که گرگ باشع

2706