2737
2739

من قبل از بارداری ۵۳ کیلو بود قدمم ۱۶۰.باشگاه میرفتم حسابی هیکلم رو فرم بود.تو بارداری ۶۲ کیلو شدم کلن.بعد زایمان وزنم ۵۷ شد الان حدود ۷ ماه اصن تکون نمیخوره وزنم.با س نم اب شده باشگاهم نمیتونم برم کسی نیست دخترمو نگه داره.

چیکار کنم وزنم به قبل برگرده این ۴ کیلوووو آب بشه در ضمن شیر میدم اما دخترم غذاخور شده

‏اونجا که دیگه حرف نمیزنی و برات مهم نیس چیزی رو ثابت کنی، همونجا آخرشه...

خوش بحااااالت 

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣

باز من انقد لاغر شدم ۵۳ شدم دوس دارم ۵۷ بشم مثل قبل😢

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چهار کیلو فقط🙁

من بعد دخترم ۱۷ کیلو اضافه کردم بعدش با بدبختی ۷ تاشو کم کردم بعد سالها هنوز ۱۰ کیلو همراهمه😐😢

تودنیایی گیر کردیم که هفت میلیارد آدم و چهارده میلیارد چهره وجود داره...🙃🙃🙃
2738

منم ۵۷م دوست دارم بشم ۵۳😢

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
تو تاپیک اخریم بچها چند تا روش و سایت معرفی کردن یه سر بزن اگ. دوست داشتی

ممنون عزیزم

وزنت پایینه تو بارداری منم مثه شما وزنم زیاد بالا نرفت ولی بعد زایمان زیادشدم

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
چهار کیلو فقط🙁 من بعد دخترم ۱۷ کیلو اضافه کردم بعدش با بدبختی ۷ تاشو کم کردم بعد سالها هنوز ۱۰ کیل ...

یعنی نمیشه کم کرد. من اگه شیر نمیدادم رژیم میگرفتم

2706