2733
2734
عنوان

خواهرم جلوم جولون میده

| مشاهده متن کامل بحث + 2503 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا اینکار خیلی زشتع خیلی زیاد حال طرف گرفته میشه

ب خدا خیلییییی....😔😔😔😢

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
وای چه حساسی من همیشه به خواهرم میگم سیاه سوخته😐اونم بمن میگه چاق ولی اصن بدمون نمیاد 

بدم نمیاد ما بهم تیکه میندازیم اما اون میاد جلوم خودشو نشون میده بدم میاد

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2731
من ادم منفی بافی نیستم ولی بعضی چیزا خیلی روشنه حتی شاید بقیه هم بفهمن که طرف داره واست کلاس میزارع

اصلا شما درست میگی داشته برات کلاس میذاشته. برات مهم نباشه اتفاقا پیش خودت بگو خدا را شکر خواهرم مشکل منو نداره. اینقدر تو زندگی مشکلات بزرگ هست که بخوای غصه این چیزای کوچیک را بخوری فقط خودتو داغون میکنی عزیز دلم. برو دکتر تغذیه و باشگاه و اندامت را بساز نه اینکه بشینی و حرص بخوری.

2738
😑مطمئنید  که منظورش این بوده؟

سلام سوال داشتم 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
من فقط ده کیلو چاق شم عالی میشم ولی نمیشه که نمیشه زیادیم که غذا میخورم همش یک کیلو میاد روم 

منم مثل تولاغر بودم باردار که شدم چاق شدم الانم لاغر نمیشم.نگران نباش چاق هم میشی 

2706