2733
2734
عنوان

شما جای من باشید چه میکنید؟

115 بازدید | 10 پست

من ۲ ساله عقدم و با همسرم از هم دوریم 

الان به خاطر کارای دانشگاهم ۸ روزه شهر شوهرم اینا هستم و باهم تنهاییم.

از پریروز میخوام‌برگردم خونه و هی زنگ میزنن میگن بیا،  چون مامانم مریضه و مراقبت ازش با منه منم میگم امروز میام فردا میام بعد جور نمیشه چون شوهرم کار داره و تا میاد خسته میشه نمیتونه ببردم

حالا قرار بود الان برگردم خونمون که شوهرم دوباره اصرار میکنه میگه بمون صبح بریم دیگه روم نمیشه به بابام اینا چی بگم از بس گفتم امروز میام و نرفتم چوپان دروغگو شدم😢

Dance me to the end of Love...

برا خودم و مادرم ارزش قائل میشم جلو شوهر و خانوادش

میگم ن عزیزم دیگه واقعا نمیتونم 

مادرمو تنها بذلرم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت باید درکت کنه و یا رو قولش بمونه و ببردت یا اگه نمیتونه یه جوری و با هروسیله ای که امکان رفتن داری بفرستت نکه هی امروز و فردا کنه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2728
2738
شوهرمم هی میگه بخاطر من بمون

مادر کسی نیس ک بشه ازش گذشت

بگو عزیزم خودتو بذار جای من مادر خودت باشه چ حالی هستی الان

منم الان اروم نیستم تا مادرم تو این حاله

باید ببینمش پیشش باشم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

نه دیگه برگرد

گناه داره مادرت

همسرتم بهتره یکم درکت کنه

اگه نمیتونه ببره با اتوبوس برگرد

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔