2737
2734
عنوان

کلاس عطر شناسی بدوید بیایید خانوما 💟💟💟

| مشاهده متن کامل بحث + 1912 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دراکولا جون آمیتیس چطوره موندگاریش خوبه؟  نتی میخوام بگیرمش

عطری بوده که نقدمثبتش بیشترازمنفیش بوده.

خودم تاحالا استفاده نکردم..

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

[QUOTE=108678530]خواهش میکنم گلم..حالا پیج اورجینال داشتم تسترهای اصل میفروشه قیمت مناسب اگه پیدلش کردم تگت میکنم برا ...[/QUOTE

ازکجا بفهمیم تستری که میفروشن اصله یا بدل

اون ادکلن جیبی ها من هر جا رفتم بدلشو میفروختن.مال چنس چنلو هشت هزار تومن کرفتم

برای رسیدن به مراد دلم یه صلوات بفرستین🙇.محتاج دعاتونم
2731
من همیشه پول خرج کردم اما یه بار هم نتونستم عطر و ادکلن اصل بخرم همش سرم کلاه می ره راهی برا شناخت ا ...

عزیزم ازسفیر بخر ..یه چندتا فروشگاه انلاین عطر اورجینال دارم براتون پیدامیکنم تگتون میکنم...

ببینید قیمتش..نوع شیشه 

مثلا اگه شیشه نامتقارن وکلفت باشه تقلبیه...کج وکوله نباشه.

مثلا هوگرام وبرچسبای شیشه اصل هرگزپاک نمیشه..

ته بیشترشیشه های اصل اسم برند و تولیدو...حک شده...

لوله عطر اصل نازک و صافه..اما شیشه تقلبی لوله اش کج وکوله ودرازه..

بوی عطر اصل ماندگار و ملایمه..شیکه 

اما عطر فیک بوی تندو بد داره..‌

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
[QUOTE=108678530]خواهش میکنم گلم..حالا پیج اورجینال داشتم تسترهای اصل میفروشه قیمت مناسب اگه پیدلش ک ...

خوب عزیزم تستر که اورجینال خودعطر نیست شرکتهای مختلف میان عین همون بو رو میزنن...

و البته خودشرکت اورجینال هم تسترمیزنه که قیمتش خیلی گرونه...

ولی کمپانی هایی مث اسکوپ ..اکو ..اسمارت..تستر و سمپل خیلی ازعطرارو زدن که بوهاشون خوبم هست مثلا جیبیش درحد۴۰تومنه.‌‌

2740
وقتی تک کردی من رو لایک کن ببینم

باشه عزیزم..

عزیزم ازسفیر بخر ..یه چندتا فروشگاه انلاین عطر اورجینال دارم براتون پیدامیکنم تگتون میکنم... ببینید ...

میشه به منم بگید چطوری بخرم این عطرها رو تهران نیستم

یک عطری که خودتون میزنید معرفی مبکنی

میشه به منم بگید چطوری بخرم این عطرها رو تهران نیستم یک عطری که خودتون میزنید معرفی مبکنی

سلام عزیزم...

بله کلی انلاین شاپ داریم که اورجینال ومعتبرهستن..براتون میفرستم پیج اینستاشون رو سفیر هم پیج داره...

عطر مانیفستو برا این فصل عالیه..

کوکومادمازل شنل.

چنس شنل..

الین.

لامور لالیک.

لایت بلو دولچه وگابانا.

هرمس.

دیور پویزن گرل

میس دیور..

...

میشه به منم بگید چطوری بخرم این عطرها رو تهران نیستم یک عطری که خودتون میزنید معرفی مبکنی

عزیزم عطر ها و لوشن ها وبادی میست های ویکتوریا سکرت هم که محشره دیگه هرچی بگم کم گفتم...

پیجش رو برات فرستادم رایحه دلخواهتو میگی مشاورشون راهنماییتون میکنه تو انتخاب..

رایحه معروفی که خودم از ویکتوریا سکرت استفاده کردم وفوق العاده بوده بامبشل هستش😗