2733
2739
عنوان

۶ روز از موعدم گذشته میشه یه لحظه بیان سردرگمم

| مشاهده متن کامل بحث + 1566 بازدید | 71 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم برا منم دعا کن باردارشم

آدم می‌مونه توحکمتاخدا

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
2731
خیلی دلم نی نی میخواد 😔😔 عدالت خدارو قربون، به اونی که نمیخواد میده به اونیم که مثل من داره پر پر ...

نگو این جوری مصلحته خداست کاش صبر ما بنده ها با خواست خدا یکی بشه😭😭😭 منم صبرم سر اومده هی ناشکری میکنم باز توبه میکنم 😔😔😔

تیکر ارزوی دختر دارشدنم 😍 یه دختر مو فرفری😍
خیلی دلم نی نی میخواد 😔😔 عدالت خدارو قربون، به اونی که نمیخواد میده به اونیم که مثل من داره پر پر ...

بیشتر ناباروری ها از استرس

خدایا به خاطر فرشته های پاکی که بهم هدیه دادی شکرت👨‍👩‍👦‍👦🤰
2740

عزیزم منم واسه دومیم سه سال منتظر بودم به خدا توکل کن و بیخیال باش خدا خودش به وقتش میده

انسانیت کامل ترین دین
نزن این حرفو سرت میادا😁 خاله منم خیلی مطمئن میگفت... همیشه هم دو روش پیشگیری داشتن!  خودش قر ...

😂😂😂😂😂 آخه این یکی دوسال طول کشید تا شد همیشه تو دلم میگم خوش بحال اونا که نخواسته حامله میشن نه منتظر علائمن نه فکروخیالی دارن😅 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2706