2733
2734
عنوان

این میز نهار خوری چیه ؟+عکس

525 بازدید | 26 پست

برا۵سال پیشه خریدم۱۲۰۰ الان دیگه فوقش۶۰۰تا ۷۰۰بخرن این خونهی جدید جا نداره اپارتمانیه شوهرم میگه میز رو بدم نجار کوچیکش کنه وبعد با صندلیاش رنگ سفیدش کنیم وپارچهی ابی بکشیم رو چرم صندلیا..

تعداد رای : 27
نظرسنجی
خوبه
5
18%
قدیمی شده
3
11%
عوضش کنم
11
40%
رنگش کنم یا نه
8
29%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کدوم عکس؟

چقدر صدای آمدنِ پاییز شبیه صدای قدم های تو بود ملتهب، مرموز، دوست داشتنی...                                                                          چقدر هوای پاییز شبیه دست های توست نه گرم، نه سرد، همیشه بلاتکلیف...                                                                                چقدر صدای خش خش برگ ها شبیه صدای قلب من است که خواست، افتاد، شکست...                                                                         چقدر این پیاده روها پر از آرزوهای من است نارنجیِ یکدست، پُر از آدم های دست در دست،مست...چقدر پاییز شبیه دلتنگی ست شبیه کسی که بود اما رفت کسی که دیگر نیست(:
2738

من باشم صندلیا رو نگه میدارم ولی میز رو میفروشم یه میز جمع و جورتر میخرم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بفروشش عزیزم ی دونفره بخر

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2706