2733
2734
عنوان

از خونه ویلایی دارم میرم اپازتمان نشینی حس میکنم اونجا خفه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آپارتمان از ویلایی شیکتره؟!!  اولین باره می شنوم همچین چیزیو

اره عزیزم چون معمولا نوسازتره به ظاهرش هم واسه جذب مشتری بیشتر میرسن البته ویلایی نوساز شیک هم کم نداریم 

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
موهاتون دون دون میکنم عوض دلداری دادنتون

واقعیته.خودتم میدونی وگرنه تاپیک نمیزدی

من از لحاظ دلتنگیش نگفتم.خیلیم خوبه.کارت هم کمتر میشه

فقط همسایه ها.خدا کنه برا شما خوب باشن

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2728

بستگی به علاقه خودت داره

من آپارتمان رو بیشتر دوست دارم،اما بخاطر بچم احتمالا بریم خونه ویلایی

در هرصورت ادما زود عادت میکنن عزیزم نگران نباش

❤اومدی تا بره فصل دیوونگی🌼شدی آرامش کل این زندگی❤
آپارتمان از ویلایی شیکتره؟!!  اولین باره می شنوم همچین چیزیو

بستکی داره اخه.مثلا خونه حیاط دار چهل سال ساختم الان بهش میگن ویلایی.مثل خونه ما.درب داغون.ولی حیاط و درخت و اینا

یکی هم ویلایی نوساز.البته تهران دیگه همه اپارتمان میسازن برا سودش.دیگه حیاط اگرم پیدا بشه قدیمیه

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
2740
چش لعنتي! عكستو ميدي ببينم???😎

😂😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
نخند لعنتي عكس بده😝😝😩😩😩

هر وقت بودین بگین عکس ام بذارم ببینین😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم