2703
2553

به باغچه حیاط گل نشستن عصرای تابستون تا حیاط اب پاشی شده عادت کردم حالا چه کنم اپارتمان نشینی سخته عایا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من بر عکس بودم وقتی ازدواج کردم وارد خونه ویلایی شدم حس ترس داشتم اوایل😐😂😂اما الان عادت کردم و باز با اپارتمان کنار نمیام 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2714

حتماکه سخته ماخونمون ویلایی حیاط پردرخت اومدم تهران آپارتمان کل خونمون اندازه پذیرایی خونه شهرستانمون نیست دلگیر خفه که هیچی من مردم

هستیه من اونیه که قلبمو باهاش تقسیم کردم دخترم هستی من 

ما هم داریم میریم ولی بسی خوشحالیم اتفاقا امسال باعچمون‌گداشت پشتش از زیبایی پره نیلوفر و مینا سناری و لاله عباسی ولی امنیت نداریم دوبار دزد اومده اونجا روف گاردن داریم

پسرم ❤❤😍😍😘😘
خونمو به دلایل مشکلات مالیش فروختیم با باقیموندش اپارتمان خریدیم

خب دیگه دلیلت مهم بوده

به این مدل زندگی هم عادت میکنی

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

وای سخته

من خونه مامانم ویلایی و بززززززززررگه

من بعد ازدواج اومدم تو آپارتمان

یه روز نمیتونم کامل تو خونه بمونم

خفه میشم

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706