2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بله وقتی چیزی رو ازخدابخوای و روش پافشاری کنی بهش میرسی

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738
نههههه منظدرم دعای نادعلی و از خدا خواستنه

اره من خواستم و اجبار کردم به خدا و رسیدم ولی متاسفانه سرانجامی نداشت 

بهتره بخای هرچی صلاحته و واست بهترینه رو مهرشو به دلت بندازه

من خیلی اصرار کردم به خدا ولی خدا بهم نشون داد چیزی رو به زور ازم نخواه اگه بهت نمیدم حتما صلاحت نیست . دو دفعه اونقد پافشاری کردم در نهایت واگذار کردم به خودش و بهش گفتم اگه به صلاح نیست نمیخوام فرداش ی جوری اون قضیه رو بهم زد که خودم شوکه ام

منظورم از دعا خواستن از خداست.نه دعا نویسی و اینا

منم منظورم کمک خواستن از خدا بود،اینهمه ادم دعا میکنن برای هزارجور مشکلاتشون دورو بر خودمم کلی هستن ولی گره کارشون باز نشد،حالا یه اندک افرادی هم خدا جوابشونو داده

اینم که میگن دعا ادابو رسوم داره و بهمین خاطر اجابت نمیشه بنظرم چرت محضه،وقتی دلت صافه پاکه از ته دل با زبون خودت با خدات حرف میزنی داشتن ادابو رسوم اون خلوصو از بین میبره 

من...چیزی ک ب صلاحم نبود با دعای زیاد از خدا گرفتم..ولی ن تنها حالم خوب نشد بدترم شدم و ارز دستش دادم..

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺

هرچی خاستم داده ولی دوتا مشکل سخت توزندگیم داره هر کارمیکنم  نمیشه که نمیشه

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706