2733
2739
عنوان

باردارا نیاید💀 اونایی که روحیه حساس دارن نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی سال پیش دیدم خوندم بیشتر از ۳روزم بهش فکر نکردم کلا فرانوشم شد😐

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
تونستی فراموشش کنی؟

حدودا یه سال میشه دیدم....

بهش فکر نکنی یادت نمیوفته...

✨اونایی که میگن انسان یکبار متولد میشه کسایین که معجزه ها رو باور ندارن✨تو معجزه ی من شدی✨y✨چه خوب شد که اومدی💞
2731
تونستی فراموشش کنی؟

منم اوایل که در موردش خونده بودم خیلی عصبی بودم، بعد از یه مدت یه مطلبی در تکذیب این موضوع خوندم، به خودم امیدواری دادم که شایدم واقعاً دروغه، شاید داستانه، شاید افسانه است، به هر حال در خودخواهانه ترین حالت ممکن از ما خیلی دوره 😕

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

اول از خدا کمک بخواه قرآن رو بامعنی بخون هرروز صلوات بفرست نماز بخون حتما مشاوره وروانشناس مجرب چن جلسه برو

خودتو سرگرم کن جوری ک ب ذهنت نیاد فیلم ببین برنامه شاد یا مسابقه ببین گردش وتفریح برو بافک وفامیل ودوست وخانوادت باش اصلا تنها نمون تا ازذهنت بره امیدوارم فراموش کنی فعلا تا خوب شدنت به بچه فک نکن

2738

❤فرشته کوچولوی من ❤ساعت ۹صبح روز سه شنبه...۲۵ فروردین۹۴ زمینی شدد..خدایا صد هزار مرتبه شکرت منم بعد از ۷سال انتظار طعم مادرشدن رو چشیدم...خدا جونم هیچ زنی رو با انتظار امتحان نکن و ب همه ی دوستام فرزند سالم و صالح عنایت بفرما...الهیییی آمین...🌹🌹(tamana366 سابق)

با روان شناس صحبت کن این چیزایی ک تو دیدی ب راحتی پاک نمیشه حتی میره تو ضمیر ناخوداگات و اثرات بدی بعدا برات داره زودتر برو روانشناس

تا گفتیم ببخشید به یکی بقیه وایستادن تو صف!!!!!!!!!!!!! 

لعنت بر شیطان ... این چیزایی ک میگی مال چ شهریه مال چ سایتیه ک نریم توش

زندگی بافتن یک قالیست.نه همان نقش و نگاری که تو میخواهی...نقشه را اوست که تعیین میکند....تو فقط بافنده ی خوبی باش...نقشه را خوووووب ببین...نکند آخره کار قالی زندگی ات را نخرند!!❤️
نه ایشالا که نیست ولی جلو چشمامه همش دارم دیوونه میشم دیگه

مطمئن باش ک نیس 

این دیپ وب و دارک وبم سایتای تجارین ک در عوض پول کلان شکنجه میکنن . نباید سرچ‌کنی 

حالام کمتر بهش فکرکن وللش 

مرد خوب .. مردیه که هنوز لو نرفته!
2706