2726

خانوما بازم میگم خواهش میکنم باردارا و اونایی که روحیه حساس دارن یا تخیلشون قویه نخونن این متنو من حساس بودم خوندم همه چیم به هم ریختن

چند ماه پیش توی فضای مجازی چند نفر درمورد دارک وب و اینا صحبت میکردن منم کنجکاو شدم کلا بدونم چیه و چیکارا میکنن اونجا

خیلی کارای وحشتناکی انجام میدن اونجا . خیلی معاملات مواد و خرید و فروش دختر و لولیتا ها و خیلی چیزای وحشتناک دیگه که حتی فکرشم نمیکنید (لولیتا به دخترای بیچاره ای گفته میشه که دزدیده میشن یا چی نمیدونم ولی دست ها از آرنج و پاهاشونو از زانو قطع میکنن و تموم دندوناشونو میکشن و فقط برای رابطه جنسی ازشون استفاده میشه)

اونجا عکس هایی از این دخترا بود واقعا وحشتناک بود خییییلی حالم بد شد . یا یکی دیگه از کار هایی که نوشته بود اونجا انجام میدن این بود که یه نفر رو میدزدن مثلا یه پسر بچه یه زن یه مرد نمیدونم فرقی نداره بعد به صورت آنلاین از اینا فیلم میگیرن یه سری مریض واقعا میان پول میدن و شرکت میکنن توی اینکار و مثل لایو اینستا تقریبا مثلا یکی میگه دستشو ببر جلاد میبره زنده زنده ها

یکی میگه چشمشو دربیار . هرکی هرکاری بگه جلاد با اون بیچاره انجام میده!!

یک نفر نوشته بود که با هزار مکافات از روی کنجکاوی وارد شده بود و یه زن حامله بود که 6 ماهه بوده انگار

زنده زنده بچه رو از تو رحمش کشیدن بیرون

اصلا این سایت یه چیز وحشتناکیه که دسترسی بهش خیلی خیلی سخته و اگه کسی وارد بشه ممکنه عواقب فوق العاده بدی برای اون فرد داره

منی که فقط خوندم درموردش بعد از نزدیک یک سال هنوز حالم بد میشه عکس اون دخترا مدام جلو چشمامه تصور اون زن حامله دیوونم کرده مخصوصا الان که کم کم دارم میرم تو فکر بچه دار شدن شدید تر شده اینا!

واقعا نمیدونم چیکار کنم حالم گاهی خیلی بد میشه ولی راهی به جایی ندارم تخیلم فوق العادس همش با جزئیات میاد جلو چشام به شدت عصبی و وحشت زده میشم دستام یخ میکنه و میلرزه جدی خیلی حالم بد میشه

کسی میدونه چیکار کنم بتونم فراموش کنم و یادم بره دیگه؟

توروخدا نیاید بگید چرا گذاشتیو اینا

هم برا اینکه اطلاع داشته باشید کلا چون دام های زیادی هست خیلی مراقب خودتون و بچه هاتون باشید

هم اینکه به خدا نزدیک یک سال تحمل کردم گفتم شاید اینجا کسی راهی برای فراموش کردنش داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دارکوب؟

دارک وب ینی سایت سیاااااااااه عین دلای بعضی از...ادما

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2706