2733
2734
عنوان

فحش دوست پسرم به من

6082 بازدید | 81 پست

بچه ها من ۴ روز پیش با دوست پسرم سز یه موضوعی حرف میزدیم 

یعنی اون توضیح میداد ( در مورد یه داستانی بود از زندگی یه غریبه) 

بعد من آخر که تموم شد گفتم حرفت و قبول دارم ولی بهتره قضاوت نکنی چون اون فرد ممکنه مشکل روانشناختی داشته باشه ، و بهش گفتم اگه بخوای برات یکی از کارگاه های رواشناسی رو میفرستم که گوش کنی و به یه علت احتمالیش پی ببری ،

بعد گفت نه فقط منطق من درسته،  و تو همیشه بعد حرف زدنامون بامن مخالفت میکنی ، درحالی که همیشه اینطوری نیست .

بعد من گفتم اصولش اینه از حرف استادت پیروی کنی ، و بتو یاد دادن از حرف کوچه بازار پیروی کنی خب تو پیروی کن ولی حرف اونا اصالت نداره .

بعد بمن ناسزا گفت 😔😔

و دیگه حرف نزدیم 

اینم بگم من رشتم روانشناسیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

عزیزم بااین ادم گ تودوستی اینه هیچ اسنده ای نداری چارروز دیگم بخای کات کنی هی میخاد اذیتت کنه

جلوترلزاین نرو باهاش کات کن از من به تو نصیحت دوروز دیگه این حرف من بهت اثبات میهش

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

احتمالا فک کرده میخوای تحصیلاتتو و اطلاعاتتو به رخش بکشی

شما که روانشناسی خوندی باید علم رفتار و تکلم رو بهتر بدونین که نه که صریح بهش بگی تو نمیدونی تو اشتباه میکنی من درست میگم

ممنون میشم برای سالم بدنیا اومدن توراهی من دعا کنید.
2706