2733
2739
عنوان

پریود بعد کورتاژ

175 بازدید | 12 پست

من ۵شهریور کورتاژ داشتم بعدش ی پریود سبک و بدون درد رو تجربه کردم الان روز دوم پریودمه دردای پریودم از ده روز قبل پریود شروع شد کمر و زیر دل و پاهام الانم اکثر اوقات میرم دسشویی ببخشید وقت دفع ادرار زیر دلم شدید درد میگیره و تیر میکشه ی درد چند ثانیه ای و تمام البته پاهای قبل بارداریم اینجوری بودم و آزمایش اندومتریوزم منفی بود بنظر شما بخاطر کورتاژه؟ 

کسی تجربه نداره؟ 

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏
شاید عفونت گرفتی

بعد پاکی برم معاینم کنن تشخیص داده میشه نه

اتفاق خوووب لططفا بیفت🙏خدایا شکرت که ۹۹/۹/۹ خووبترین اتفاق زندگیم افتاد🙏آقا پسرم سالم بیا بغلم و زندگیمونو آبی کن🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد پاکی برم معاینم کنن تشخیص داده میشه نه

بله عزیزم بعدش حتما برو. منم طبیعی سقط کردم پریود اولمو اصلا نفهمیدم اما دومیه هم شدیدتر بود هم درد داشتم

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐
بله عزیزم بعدش حتما برو. منم طبیعی سقط کردم پریود اولمو اصلا نفهمیدم اما دومیه هم شدیدتر بود هم درد ...

دقیقا منم الان مث شما هم شدید هم دردام زیاده

دقیقا منم الان مث شما هم شدید هم دردام زیاده

عادیه. من پریود سومم عادی شد دیگه مثل قبل بارداری. تازه قبلا منظم نبود پریودام همیشه عقب مینداختم اما بعد سقط اونم درست شد

عادیه. من پریود سومم عادی شد دیگه مثل قبل بارداری. تازه قبلا منظم نبود پریودام همیشه عقب مینداختم ام ...

باردار شدید الان؟

من این پریودم دقیق شدم مث قبل حاملگی

2740
نه هنوز باید تحت نظر باردار شم.الان ۴ ماهه سقط کردم

چرا ۴ماه اقدام نکردید؟

چندهفته سقط شد؟بزرگ بوده نه امضات🥺

چرا ۴ماه اقدام نکردید؟ چندهفته سقط شد؟بزرگ بوده نه امضات🥺

رحمم دوشاخه باید عمل کنم بخاطر همین. بعدم گفتیم یکم بیشتر صبر کنیم بدنم آمادگی بیشتر داشته باشه‌. ۱۵ هفته بود

رحمم دوشاخه باید عمل کنم بخاطر همین. بعدم گفتیم یکم بیشتر صبر کنیم بدنم آمادگی بیشتر داشته باشه‌. ۱۵ ...

آهان عزیزم

ان شاءالله هر چی اتفاقه خوبه برات بیفته گلم برات دعا میکنم طبیعی و حتی بدونعمل باردار بشی و دخترت سالم بیاد بغلت

آهان عزیزم ان شاءالله هر چی اتفاقه خوبه برات بیفته گلم برات دعا میکنم طبیعی و حتی بدونعمل باردار بش ...

ممنون عزیزم همچنین شما