2737
2739
عنوان

کسی ازدیجی کالاماساژورگرفته؟

111 بازدید | 18 پست

درکل خوبه؟کاربردش؟ازاین دستی ها قیمت مناسب ها

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نظرات زیرش و حتما بخون

نظرات که اکثراخوب بودمیخوام یکی بخرم نمیدونم لرزششون درچه حده

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2731
من العینی گرفتم عالی و راضیم چند سال پیش.الانم یه العینی واسه مامانم سفارش دادم اونم راضیه

قیمتش چنده گلم؟

ببخشید اشتباه تایپ شد. یه دولفینی گرفتم . ۹۴ تومن

دولفینی رونظرات نوشته بودن مثل اسباب بازیه قدرتش چطوریه؟

2738
عزیزم یه لطفی میکنی صفحه چهارم  تاپیکم خاطزه زایمانمو گزارش بزنی حذف شه ممنون میشم

حتما

مادران به روز خبر ویژه خبر ویژه   

اگر می خواهید به راحتی برای کودکان زیباتون سایت درست کنید و عکسای بامزشونو تو یه سایت اشتراک گذاری کنید بشتابید    

ما در سایت p30class این امکان را برای عزیزانی که علاقه مند به یادگیری وردپرس هستند فراهم آورده ایم تا براحتی و بدون هیچ مشکلی آموزش وردپرس را فراگیرند تا بتوانند برای خود وبسایت طراحی نمایند

در این دوره آموزشی وردپرس که ارائه شده است می آموزید به راحتی یک وبسایت برای خودتان طراحی کنید و با آن بتوانید به دنیای تجارت الکترونیک قدم بگذارید. آموختن طراحی سایت با وردپرس می تواند به روش های مختلفی برای شما درآمدزایی داشته باشد. شما می توانید در بخش های مختلفی شروع به کار کنید.

از جمله می توانید برای خودتان سایت بسازید و محصول یا خدمتی را بفروشید. همچنین می توانید برای دیگران وبسایت طراحی کنید و از آنها بابت طراحی سایت و پشتیبانی پول دریافت کنید ، وقتی طراحی سایت یاد بگیرید استخدام شما در شرکت های مختلفی راحت تر شکل می گیرد و حتی می توانید در آموزشگاه های مختلف این علم را به اشتراک بگذارید و درآمد کسب کنید

سایتP30class برای افراد تازه کار و بدون هیچ اطلاعاتی درباره کدنویسی و برنامه نویسی بهترین آموزش وردپرس را قرارداده است

برای آموزش وردپرس ، حوایتان را داریم!

آموزش Wordpress  ، آموزش وردپرس ، آموزش طراحی سایت وردپرس

https://p30class.com/course/صفر-تا-صد-وردپرس/

من از این لرزونکی ها دارم البته داداشم بهم داده خوبه 

لرزشش درچه حده؟

من چرخشی گرفتم دولفینیم گرفتم دلفینی قدرتش زیاده و واسه درد گرفتگی عضله و رگ عالیه

چرخشی چنده؟اسمش چیه؟کدوم واسه خستگی خوبه؟عکسش روداری؟

2706