2733
2739
عنوان

چک کردن ضربان قلب از زیر لباس زیر!!!

7935 بازدید | 65 پست

سلام دوستان امروز دکتر بودم بهش گفتم مشکل خواب دارم و همیشه خسته ام و کسلم گفتم اضافه وزن داشتم. پرسید نتگی نفس داری؟ گفتم آره بعد گفت تپش قلب چی؟ منم گفتم چون افسردگی دارم عادیه. بعد گفت بخواب ضربان قلبتو چک کنم. مگه چک کردن ضربان قلب باید خوابیدنی باشه؟ 😑 

بعدش دست کرد و گوشی رو گذاشت دقیقا زیر لباس زیرم یعنی روی سینه😑 چند بارم هی اینور اونورش کرد😐 حس میکنم عمدا اینکارو کرد. به نظرتون عادیه؟ واسه جواب آزمایشام برم پیشش؟ تا حالا کسی ضربان قلبشو از زیر لباس گرفتن؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظر خودت چطور؟عادیه؟

🧶درخواست دوستی قبول نمیکنم🧶منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر❤️ساکن هلند🌴لطفا سوالات حقوقی خود را در تاپیک ها بپرسید به هیچ عنوان در خصوصی پاسخگو نیستم🙏

طبیعیه عزیزم ولی اگه نگاهش و حرف زدنش منظوری بوده نرو دیگه

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
2738

واااااا نههههه

من مامانم از دوستش که دکتر بود پرسید رنا که سینه دارن چجوری ضربان قلبشونو گوش میدی

گفت یکم پایین تر از سینه تازه صدا هم بهتر شنیده میشه

اصلااا دیگه نرو پیشش  

من که میدونم اخرش تموم سختی ها تموم میشن☁️✨

همسايه ما رفته بود دكتر واسه معاينه سينش دكتره از زير معاينه كرده بود 

ميگفت دكتره احمق ياروش چيز شده بودكثافت

ديگه نرفت پيش اون دكتر

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘
2706