2737
2739
عنوان

لباس حنابندونم خیلی زشت بوده نه😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3737 بازدید | 130 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
این مال عروسیمه حیف عکس قدی ندارم

خیلی خوشگله مال من بیریخت بود

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
عکس لباس عروستو میذاری.خودتم ندیدم هروقت عکس گذاشتی تگم کن خیلی دوس دارم ببینمت.

اتفاقا قصد دارم بذارم خود زشتم و خخخخخ اسمت و نگه میدارم تگت میکنم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2738
خواهرشوهرام كلي حرف زدن بهم منم بي زبون😑😐 الان اگه زر بزنن جرشون ميدم😝😝😝

یا خدا🤣

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
اتفاقا قصد دارم بذارم خود زشتم و خخخخخ اسمت و نگه میدارم تگت میکنم

الان بزار

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 
انقدر اعتماد به نفسم پایینه  خاهر راده شوهرم قبل من عروسیش بود انقدر ارایش و لباسش زشت بود تا ...

خب ماهم به عروسمون حرفی نزدیم درمورد لباس و تاج و آرایشش که دخالت نکرده باشیم، ولی دوسش داریم و اینکه حرفی از لباس و.... تو شب عروسیش نزدیم دلیل این نبود که بد شده نه اتفاقا عالی شده بود، اگه آزمون نظر میخواست حتما نظرمثبتمونو بهش می‌گفتیم ولی اونشب فقط آرزوی خوشبختی براش کردیم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2706