2733
2734
عنوان

دزدي

253 بازدید | 28 پست

بچه ها خداوكيلي اين چه مسلمونيه؟ما تلويزونمون خراب شده بود داديم نمايندگي ٧٠٠گرفت الان دوباره يه مشكل پيش اومد ز زديم بيان درسش كنن گرانتي داشت خلاصه ديشب اومدن من خونه نبودم اخرش رسيدم.تي ويمون يه حاله سياه اومده بود روش ديدم بادستگاش يه نور دادو درس شد اون لحظه ولي گفت هيچ مشكلي نداش فقط نورشو زياد كرديم.من ميگفتم بابا يه حاله سياه بود قبول نكرد و ٥٠تومن گرفت وقتي رفتن خاموش روشن كردم اون حاله برگشت ز زدم بگم برگرده گفت ما درس كرديم مشكلم نداش.من كوتا نيمدم ز زدم نمايندگي اعتراض كردم گفت فردا ميفرستيم دوباره بياد.فردا كه امروز باشه اومد خودشم ميدونس از قبل ايرادش چي چيه ديگه ننِشت بررسي كنه ببينه ايراده!😏سريع دراورد تي ويو كه ببره بعدم فهميديم كه اگه مشكل داشته باشه،نبايد اياب ذهاب بگيرن،بهش گفتيم گفت نه ديروز مشكل نداش 😏😏ما چند روز اون حاله رو ميديدم يعني فقط ديروز كه بياد يه پولي بره جيبش سالم شدو حااله اي نبود ولي امروز كه اعتراض زدم اومد دوباره اين حاله برگشت ملت چقد زرنگن😏حرفمو قبول نميكرد،كه ديروزم اين حاله بود.اگه نبودهههه پس من چرا بايد ز بزنم نمايندگي ؟گفت ما اومديم نبود،يعني صرفا واسه اينكه اياب ذهاب بگيره و پول بگيره گفت خراب نبود😏منم عقدمو سرش خالي كردم اما يكيشون ازين يقه بسته هاي قوزميت بود بهم نيشخند ميزد كه انگار من دارم شعر ميگم😐خلاصه من اون پولو حلالش نميكنم مامانم پوله روزانه كاريش ٢٥تومنه اين اقا با چه ديني اخه اين دروغو ميگه كه فقط پول بگيره😕تازه معلم دينيمونم كه همش از اسلامو مسلمون ميگه😞به نظرم كه دين ادم بايد انسانيت باشه🥺من حلالش نميكنم شمام نكنيد😞

تعداد رای : 12
نظرسنجی
حتما بگو كه بفهمه
9
75%
نگو
0
0%
شايد تو اشتباه ميكني😐(من سه روز اون حاله رو ميديدم)
1
8%
بسپارش خدا
2
16%

والاهمهههههههه اینروزا دزد شدن من ی کفشونتی سفارش دادم الان رسیده دستم اصلاشبیهش نیس اونام میگن ب ما ماتعویض نمیکنیم..فقط من نمیدونم چراااااااااااااااااااااا کسی پاسخگو نیس.الان من فوش+۱۸بدم مقصرم آیااااا🙁

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
والاهمهههههههه اینروزا دزد شدن من ی کفشونتی سفارش دادم الان رسیده دستم اصلاشبیهش نیس اونام میگن ب ما ...

ن عزیزم راحت باش😂😂😂

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
ن عزیزم راحت باش😂😂😂

😂🙂میترسم کارم بکشه ب پلیس فتا🤪

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

هاله فکر کنم درسته  

پشت هرکوه بلند سبزه زاریست پرازیادخدا ودران باغ کسی میخواند که خداهست دگرغصه چرا؟  به همین زودی من به آرزوم میرسم باور دارم که این کار شدنی و من آرزوی خودم رو به دستان توانگر خدای مهربون و بزرگ و قدرتمند می سپارم و بدست آوردنش رو رها می کنم و اکنون من به خدای خودم اعتماد می کنم خدایا دوست دارم
2738
😂🙂میترسم کارم بکشه ب پلیس فتا🤪

بجااااش بنویس بووووق

مثل صدا و سیما هرچی کشدارتر بود بوووووووووووق طولانیتر باشه😂

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
بجااااش بنویس بووووق مثل صدا و سیما هرچی کشدارتر بود بوووووووووووق طولانیتر باشه😂

🤪😂😂😂🤔👋🏻اره حق باتوئه..ای ادمای دزدو بووووووووق اگ‌گیرتون بیارم بووووووق اینکاراینی چی مادربووووووق🙁🤭ی نمه خالی شدم دمت گرمممم

بهشون بگو واگذارتون کردم به خدا که این جور تو روز روشن کلاه مردم برندارید 

اگ بدونی اون پولوچطوری جورکردم بجای من گریت میگیره اجی😔عوضیای لاشخور بخدا ملت قانون نداره وگرنه همچین گوهخوری نمیکردن

2706