2737
2739
هیات علمی هستم  همسرمم همینطور فقط من استادیارم اون دانشیار خب من سنم کمتره و به خاطر زایمان ی ...

دهنت سرویس 😂😂😂😂

همه شبهه هارو حل کردی 😂😂😂🤪😘

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب دیگه این یعنی عقده ، عقده جنس مخالف ولش کن به جاش کلی مرد مهربونم هست ک همش خانومارو تحویل میگیرن ...

الان قشنگگگ همه رو قانع کردیا دمت گرررم 😂😂😂😂😂

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
2731

میگفتی تور؟ خخخ

مزاح می فرمایید خانوم فلانی این حرفا دور از شان یه انسانه  

امیدوارم کسی مثل خودت سرراهت قرار بگیرد..بنگر که این دعاست یا نفرین؟                          یه پیج میشناسم پرازچیزای خوشکل واسه مامانا و نینی ها @baftilla
الان قشنگگگ همه رو قانع کردیا دمت گرررم 😂😂😂😂😂

والا بخدا ، دیگه همینه زیاد حرص خوردن نداره، تازه مردا نسبت به زنا قانع ترن بیچاره ها ، همینکه زن باشی و ممه داشته باشی براشون کافیه 😂

2740
فقط اون قد و وزن ها رو مقایسه کنید میفهمید کی سره    

اره برا همون پرسیدم 😂😎

دیگه روم نشد خودتم بپرسم ک راحتم کردیی🤪😂😂😂

والا بخدا ، دیگه همینه زیاد حرص خوردن نداره، تازه مردا نسبت به زنا قانع ترن بیچاره ها ، همینکه زن با ...

👍👍👍😂😂😂😂

فقط باید ی نررر باشی تا بتونی این حرفارو درک کنی 😂😂😜

امضات ؟؟؟ برای شفای بیمارت صلوات فرستادم.

ممنونم شفا گرفت یه چیزایی میگه که نمیدونیم دیوونه شده یا 😳معجزه دیده چیزایی که تو کما بوده رو تعریف میکنه نمیدونست داییش رفته کربلا میگه دایی تو کربلا دعا کرد برام خوب شدم!اصلا یه چیزای عجیبی میگه

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
ممنونم شفا گرفت یه چیزایی میگه که نمیدونیم دیوونه شده یا 😳معجزه دیده چیزایی که تو کما بوده رو تعریف ...

خدارو شکر الهی که همیشه سلامت باشی.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد