2737
2734
خب وایستید تعریف کنم  امروز همراه همسرم رفتیم مدرسه دخترم از محل کار رفتیم من با تیپ کار ولی ه ...

حالا شوهرتم پیش خودش میگه من چه خفنم

معلمه بی ادب ترشیدست رو همه کراش داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بار ی پیرمرد تو خیابون اومد بهم گفت چرا دوتا بچه آوردی به این خرج گرونی دخترم😐گفت الان به نظرت آخ ...

😂😂😂🤪

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
همسایه همسرم که قبلا همسایمون بود گف تیرتو خوب جایی زدی اونم پیش مادر و خواهرشوهرام🙁بعضیا حرف زدن ب ...

به منم زیاد میگن منم میزنم به پرو بازی میگم بلهههه دیگه هدف گیریم خوب بوده ، عرضه و مهارت میخواست ک من داشتم

2731
کلا بعضیا بلد نیستن درست حرف بزنن فک.میکنن با نمکن !

امضات ؟؟؟

برای شفای بیمارت صلوات فرستادم.

گاهی دلم هیچ نمیخواد جز گپ ریز ریز با مادرم. هی من حرف بزنم هی او چای تازه دم بریزد ...هی چای ام سرد شود هی دلم گرم... آنجا که چایت سرد میشود و دلت گرم خانه مادر است.  شادی روح پدر و مادرای آسمونی صلوات.الهم صل علی محمد و آل محمد
حالا شوهرتم پیش خودش میگه من چه خفنم  معلمه بی ادب ترشیدست رو همه کراش داره

نه بابا معلمه بازنشسته اموزش پرورشه الان تو غیر دولتی درس میده البته زودتر از موعد بازنشسته شده

سن  حدود 45 به بالا داره و یه دختر 11 ساله داره

فک کنید چندتا مامان دیگه اونجا بودن  اصلا نمیشد اینهمه جواب طولانی بدم بحث رو رو تور کردن متوق ...

خیلی پرو بوده از یه خانوم فرهنگی بعیده ، بهش میگفتی تواناییشو داشتم تونستم ، توام میتونی یکی اینطوری پیدا کن

اه اه به اونا چ اصلا 

2740
حالا شوهرتم پیش خودش میگه من چه خفنم  معلمه بی ادب ترشیدست رو همه کراش داره

والا 

بخدا بعضی خانمها اقایونو خیلی بهتر تحویل میگیرن حالا فرق نمیکنه چی و کی باشه 

تو جلسه اولیا مربیان 22 تا مامان رو ول کرده بود چسبیده بود به یک بابا  

خب من و همسرم کاملا باهم همسطح هستیم یه حسی بهم دست داد یعنی از دید یه غریبه اون سره به من   ...

شغلت چیه عزیزم ،؟

شوهرت قد بلنده؟

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤
نه بابا معلمه بازنشسته اموزش پرورشه الان تو غیر دولتی درس میده البته زودتر از موعد بازنشسته شده سن ...

ای مادرم 😂 واقعا راسته ک میگن شعور به سن و سال و مدرک ربطی نداره اونم،چی جلوی بقیه هم گفته بی ادب

والا  بخدا بعضی خانمها اقایونو خیلی بهتر تحویل میگیرن حالا فرق نمیکنه چی و کی باشه  تو ج ...

خب دیگه این یعنی عقده ، عقده جنس مخالف ولش کن به جاش کلی مرد مهربونم هست ک همش خانومارو تحویل میگیرن 😂😂😂این ب اون در

شغلت چیه عزیزم ،؟ شوهرت قد بلنده؟

هیات علمی هستم 

همسرمم همینطور فقط من استادیارم اون دانشیار خب من سنم کمتره و به خاطر زایمان یه کم مرخصی گرفتم دو سه سال عقب ترم از نظر مراحل ارتقا

خودم 166 ام و 61 کیلو

شوهرم 175 و 115 کیلو   

این اطلاعات کامل بود