2733
2739

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واقعا چجوری از اپیلیدی استفاده میکنین؟

من یه فیلیپس گرفتم ۵ دقیقه روشنش کردم رو دستم گزاشتم خیییلی درد داره اصلا قابل تحمل نیست . دیگه روشنش نکردم .همونجوری تو جعبه اشه.😐

2738
بهترین مارک براون. نه برای صورت خوب نیست. صورت ظریفه پوستش تا چندروز تاول میزنه و قرمز میشه

اخه براون داشتم زود خراب شد نمیدونم چرا. من و خواهر شوهرم ۵ سال پیش خریدیم اون هنوز باهاش کار میکنه ولی مال من زود خراب شد

جانا دلم ربوده ای فریبانه !

من پاناسونیک دارم. راضیم. ولی نمیتونم مقایسه کنم. قبلش یه بروان داشتم. این بهتر از قبلیمه. یه همچین چیزیه:

https://www.amazon.com/Panasonic-ES-ED90-P-Epilator-Attachments-including/dp/B00DG740RI

از سر صورتش خیلی کم شده استفاده کنم. چون قرمز میکنه.

تجربه خودم براون عالیه فیلیپش اصلا نگیر. 

عشقا یه سوال دارم لطفا راهنماییم کنین. تلگرام... نصب کردم تو قسمت پروکسی.... تو قسمت سرور، یوزرنیم، پسورد ش چی وارد کنم؟  لطفا میدونین بگین 

اخه براون داشتم زود خراب شد نمیدونم چرا. من و خواهر شوهرم ۵ سال پیش خریدیم اون هنوز باهاش کار میکنه ...

اینکه ازش راضی بودی مهمه اگه سوخت مشکل ولتاژ برق و شانس شماست همیشه اینکه اتفاق نمیفته 

2706