2737
2739
عنوان

ادکلن😍

553 بازدید | 26 پست

دوستان کی اسم ادکلن محشر بلده که خط بو داشته باشه دخترانه باشه ؟؟دیدین بعضی خانوما تو خیابون از کنارت رد میشن بوی ادکلنشون چه خوب میاد آدم خجالت میکشه بره بپرسه چی زدی 😅😅😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عطرمشدی😌

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭
2731
2738
اره تا ابد از هرجا رد بشه بوش ميمونه

😍😋اره لامصببب

مادربزرگم اینقدددد پسر دوسته ک تولدِ من عکس داداشمو استوری گذاشته بود زیرشم زده بود عزیزدلم تولد خواهرت مبارک🥴دبیرستان ک بودم کل کلاس بحث میکردن ک جواب میشه 8یا۹ ولی من ۱۸۶بدست اوردم😎🤭

منم میخام لامصب این ادکلنی که گرفتم توخونه باهاش دوش میگیرم میرم دم در میبینم بوی هوای پاک میدم

اینبار شده دوتومنم بده ادکلن یه چیزدرست حسابی میخرم

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

poeme و Gucci Rush موندگاری و خط بوش بالاس

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌