2737
2739

منم رفتم باشگاه چاق شم دو کیلو کم کردم

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم رفتم باشگاه چاق شم دو کیلو کم کردم

چون بعد ورزش بلافاصله باید چیزای پرکالری و مقوی بخوری اگه قصد چاقی داری

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
2738

باشگاه برو همونجا بین تمرین تغذیه مقوی بخور حتما حتما 

سیب زمینی و تخم مرغ آبپز و موز  و خرما خوبه 

بعدش دوباره گرم کن و تمرین کن 

باشگاه بدنسازی بعضی قسمت‌های بدن حجم میگیرن 

چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی ، به شکوفه ها ، به باران برسان سلام ما را ....

چاق اونجوری که نه چون جز برنامه غذای درکنار ورزش شکم پهلو ام باید بری که بدن پر ولی بدون شکم پهلو داشته باشی واسه پایین تنه هم حرکات اروم و سنگین بزن.اگه برنامه ورزشی و تغذیه ات درست باشه بعد ۶ ماه خودت تغییر حس میکنی

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺

سلام منم لاغرم

حدوده ده کیلو منم کمبود وزن دارم

من تابستون رفتم باشگاه اولش یک کیلو چاق شدم دیگه تغییری نکردم

چون خودم تو خونه خیلی نمیخوردم

من همیشه بعده باشگاه موز و تخم مرغ یا سیب زمینی میبردم میخوردم

قرص جوشان که ویتامین سی هم داشته میومدم خونه میخوردم

دو هفته اول تو خونه هم خوب میخوردم ولی دیگه یهو اشتهام کور شد

کلا یه روز اشتها دارم یه روز ندارم

من که میدونم اخرش تموم سختی ها تموم میشن☁️✨
نه مشکلی ندارم،۱۰کیلو کم دارم😁

منم بعد دوبار شیردهی ده کیلو کم داشتم اول تقریبا یه یه سالی فقط خوردم یعنی هی سعی کردم مرتب غذامو زیاد کنم حتی شده در حد یه قاشق بعد که به محدوده وزنیم رسیدم دارم میرم باشگاه برای تقویت عضلاتم . اگر باشگاه هم میرید کار شما خیلی راحته بعدش فقطط بخورید . جواب میده 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
2706