2737
2739
عنوان

دیشب خیلی از خانواده ی شوهرم خجالت کشیدم 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2841 بازدید | 78 پست
دو بار خواهر شوهرامو دعوت کردم هر دو بار ب دلیل دخالتای شوهرم برنجم شفته ک چ عرض کنم کوفته برنجی شد ...

به حرف شوهر که اصلا نباید گوش کرد،همین دیشب لوبیاهاشو دادم خورد گفت پخته ولی بعد مهمونی میگه چرا لوبیاهاش نپخته بود.قابل اعتماد نیست اصلا

بچها من میخام الان قرمه سبزی با مرغ درست کنم چطوری درست کنم؟

مثل همیشه که با گوشت میپزی بپز ولی مرغ رو اول نریز چون زود میپزه وا میره ، دو سه ساعت آخر پخت یه کوچولو سرخش کن با یه ذره زردچوبه و نمک به خورشت اضافه کن

لطفاً برای خوشبختی بچه هام یه صلوات بفرستید 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=108570246]نمیدونم شاید استرس دارم البته من اول استرس داشتم بعد از روز قبل برنامه ریزی کن قندخ ...

تا 4سرکارم مهمونم زیاد نمیاد

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2731
عیب نداره پیش میاد یه بار دیگه دعوت کن جبران کن. مادرشوهر منم ی بار غذاش بد شده بود خجالت کشید ولی م ...

آفرین به شما. بهترین کار وقتی جایی دعوتیم و غذا به هر دلیل باب میل نیست همینه

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2738
۵ساله. هر وقتبا استرس غذا درست میکنم اینجوری میشه وگرنه آشپزیم بد نیست.

منم عمم اینا بعد هرگز برا بار اول اومدن خونم اصلا غذاهام جالب نشد تا هفته تو فکرش بودم مرغ شکم پرام خوب بود قرمه سبزیم جالب نشد برنجمم یکم شفته بود 

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین
آفرین به شما. بهترین کار وقتی جایی دعوتیم و غذا به هر دلیل باب میل نیست همینه

اره بابا برکت خداست دیگه حالا شاید عالی نباشه ولی خیلیا محتاج همون یه لقمه اش هستن. ادم باید از خودش شروع کنه من جایی میرم بخدا برام مهم نیس برام تدارک ببینن برام خوش گذشتن مهمه

فدای سرت عزیزم، برای همه خانوما پیش میاد گاهی که با وجود کدبانویی و حرفه ای بودن ، غذاشون بد بشه. سر فرصت یه بار دیگه دعوتشون کن و دومدل غذای خوشمزه درست کن قشنگ میشوره میبره همه چی رو 😍

باغ وحش ؛ تنها زندانی که زندانی هاش بیگناه ترین هستن 💔
2706