2733
2734
عنوان

خیلی خوردم کرد....

| مشاهده متن کامل بحث + 724 بازدید | 46 پست

خوب چرا همچین ادمی رو انتخاب کردین که دانشگاه و درس و کار رو براتون تعطیل کرده؟حتما محسناتی داشته به اونا فکر کنین 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هر وقت میام نی نی سا یت از شوهر کردن بیزار میشم رو مغزش کار کن برید مشاور

کلا تو ازدواج خيلي بايد چشمتو باز کني ک با ي ادم درست و حسابي بقيه عمرتو بگذروني انشالا ي بخت خوب نصيبت بشه 

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
2728
خب ببرش مشاوره مشکلشو حل کن خواهرانه بت میگم منم تجربه دارم  نمیتونی عمرتو هدر بدی پای یکی دی ...

نمیاد مشاوره.خودمو کشتم ببرمش اما نمیاد که نمیاد

خدایااون دنیا اگه خواستی گناهای یواشکی مونو نشون بدی....گریه های یواشکی مونم نشون بده😔
نه.گفتم کار میکنم گفت مشکلی ندارم.گفتم دانشگاه میرم.گفت خیلی خوبه ادامه بده....الان چیشد؟همش ممنوع ش ...

ای خدا بگم چبکارشون کنه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2738
عزيزم خدا كمكت كنه😱😱😱😱 تا كى تاب ميارى ؟؟؟

دیگه اخراشه.بیشترازاین تاب نمیارم اجی.دیگه دارم تموم میشم کم کم

خدایااون دنیا اگه خواستی گناهای یواشکی مونو نشون بدی....گریه های یواشکی مونم نشون بده😔

بخدا منم مثل تو شوهرم من تنها پامو حق ندارم جلو در بزارم حتی خونه مامانم بعضی وقتا خودش میبره میزاره جلو درشون 

همه چی برام فراهم میکنه تو اسایشم ولی کلا اعتماد به نفسم و از دست دادم تو جمع نمیتونم حرف بزنم با فامیلام رفت و امد ندارم الان ۵ ساله که اوضام اینه چون عاشقشم دارم باهاش میسازم میگم کاش پول نداشت کاش قشنگی نداشت ولی اخلاقش خوب بود 

2706