2733
2739
عنوان

بیبی چک مثبت14روز بعد از تزریق hcg

2026 بازدید | 22 پست

سلام.(فرینازم.این اکانت دست صاحب قبلی نیست).

این ماه لتروزول خوردم. یدونه HMG زدم.و دوتا hcg. روز 10 سیکل فولیکول 18 داشتم. که دو روز بعدش hcg برای آزادسازی زدم. و توی این دو سه  روز احتمالا رشد کرده و به 20 رسیده بود. 

الان دو هفته از hcg میگذره. امروز 25 سیکلمه. صبح بیبی زدم. مثبت شد. خط T کمرنگ تره اما کاملا واضح دیده میشه. نوک سین.ه هامم وقتی دست میزنم درد میگیره و بزرگتر شده. و تک و توک بالای واژنم میگیره و ول میکنه. دمای بدنمم چند روزه بالا مونده 37/4- 38/2.

کسی شرایط فعلی منو داشته که باردار بوده باشه؟؟؟

سلام. فریناز هستم. این اکانت دست صاحب قبلیش (ماما 73) نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبارکه عزیزم

بعد تزریق چه علائمی داشتی؟

چه روزایی اقدام کردی؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
2738
انشالله که بارداری ولی من که زیاد به این بی بی چکا اعتماد ندارم فردا پس فرداهم بزن

منم اعتماد ندارم. چون ماه پیش ضربه روحی بدم خوردم. 13-14 تا بیبی چکم از روز 23-24 فک کنم ، خط کمرنگ مینداخت. موعدمم پریود نشدم.کلی ذوق داشتیم. آز دادم منفی بود. 10 روز گذشت بازم پری نشدم. اخرش آمپول زدم تا پری شدم بالاخره.

با اینکه اعتماد ندارم ولی این ماه هم کرمم گرفت بزنم. 

آمین

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
منم اعتماد ندارم. چون ماه پیش ضربه روحی بدم خوردم. 13-14 تا بیبی چکم از روز 23-24 فک کنم ، خط کمرنگ ...

برامنم پیش اومده واسه همین میگم😑😑hcg انگار چون اثرش تو بدن میمونه مثبت میکنه سعی کن فقط روز موعدت بزنی اینجوری جوابش قابل اعتماد تره

برامنم پیش اومده واسه همین میگم😑😑hcg انگار چون اثرش تو بدن میمونه مثبت میکنه سعی کن فقط روز موعدت ...

عزیزم ۱۴ روز بعد امپول اثری از اچ سی جی تو بدن نیس

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
مبارکه عزیزم بعد تزریق چه علائمی داشتی؟ چه روزایی اقدام کردی؟

هنوز که مشخص نیس باردارم یا نه ولی مرسی گلم.

ترشحات زیاد داشتم.. چند روز بعد تزریق.

تک و توک قسمت رحم و تخمدانام میگرفت و ول میکرد. الانم دو سه روزه نوک سین.ه هامو وقتی لمس میکنم درد میگیره و بزرگتر شده. دمای بدنمم بالا مونده.

روزهای

اقدام داشتیم8-10-11-12-14-16-18-20-22

2706