2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزاراینقدربگه تاخسته بشه دردروازه رومیشه بست دهن مردم روننیشه بست هرکی بدکنه به خودش برمیگرد😐

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2740
بزار بگه ب حرفه گربه سیاه بارون نمیاد خودتو ناراحت نکن

اون دعا بودااااا  نفرین نمیکنه که  

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
بزار بگه ب حرفه گربه سیاه بارون نمیاد خودتو ناراحت نکن

آخه اونوقت بقیه راجع به من فکر بد میکنن

تازه کاش فامیل بود به شوهرمم بد میگه و شوهرم و میندازه به جونم

کلی سر مادرشوهرم کتک خوردم

اطرافیانم که حرفاشو برات میارن مشکلشون بزرگتره

فک کن خودشونم مادرشوهرتو همراهی میکنن  پشت تو حرف میزنن

بعد میان به تو میگن مادرشوهرت اینو گف اونو گف😂😂

زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰

مادرشوهرمنم چندبار این کارو کرد منم به روش اوردم باهاش دعوا کردم گفتم واسه چی پشت سرم حرف میزنی ناراحتی به خودم بگو اونم که انتظار همچین برخوردی از منو نداشت حساب دستش اومد روشو کم کرد

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی... ∞
اون دعا بودااااا  نفرین نمیکنه که    

با اب دهنه سگ دریا نجس نمیشه😀

اینو میخاستم بگم گفتم حتما ترورم کنن

Ceeport  ❤ متاسفم لطفا منو ببخش مچکرم عاشقتم  ❤ceeport    💕سوالی در حیطه ی قانون جذب داشتین بپرسین❤💕
آخه اونوقت بقیه راجع به من فکر بد میکنن تازه کاش فامیل بود به شوهرمم بد میگه و شوهرم و میندازه به ج ...

پس ازرده خارجه توهم بهش بگومن چه بدی درحقت کردم خحالت بکش زن ماروبه جون هم ننداز شوهرت چی باورمیکنه

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹