2733
2739

جایی که کار میکنه بهش پول نمیدن با دست خالی کلی چک داده بیرون و از پول هم خبری نیست هر روز یه بهونه میارن واسه پول ندادن از بس استرس دارم نمیدونم روزام چجوری شب میشه شب ها کلی کابوس میبینم نه حوصله خودمو دارم نه بچه امو تو رو خدا دعا کنید هر چی زود تر پول بدن از همه چی زدیم از روی بچه ام شرمنده شدیم خیلی بده بچه ها بی پولی از اون ور کلی چک که معلوم نیست تکلیفشون چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من میخونم عزیزم ...شماهم واس ما دعا کن ماهم مشکل مالی داریم 4..5 ماهه هیچجوری درست نمیشه 😭 انشاالله خدا به حق امام حسین گره از کارتون باز کنه و هیچ مردی رو شرمنده زن و بچش نکنه 

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        

خوندم براتون انشاالله مشکلتون حل بشه🤲

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           
2738
میخونم براتون عزیزم ما هم سختی داریم تو زندگی قسطامون مونده بیا برا هم دعا کنیم😩❤

عزیزم ممنونم ازت تشکر بابت لطفت اره والا بی پولی با کلی بدهی یه کابوس منم برای شما خوندم انشالله که حاجت روا شی گلم

عزیزم ممنونم ازت تشکر بابت لطفت اره والا بی پولی با کلی بدهی یه کابوس منم برای شما خوندم انشالله که ...

فدات بشم خاهر صبورم🙏😍 شما مث اینک بچ هم دارین ولی ما اول زندگیمونه همش غصه و غصه😕 ممنونم ازت دلم گرم شد

به لحظه ها وابسته نشو چه خوب چه بد میگذره(:
من میخونم عزیزم ...شماهم واس ما دعا کن ماهم مشکل مالی داریم 4..5 ماهه هیچجوری درست نمیشه 😭 انشاالله ...

تشگر خواهر گلم انشاالله شما هم مشکلتون حل بشه منم برای شما خوندم اره والا من استرسم بخاطر اینکه من خواستم چک بده که کارش سریع راه بیفته فک میکردم زود پول میدن نمیدونستم دارم از استرس میمیرم 

2706