2733
2734
عنوان

عفونت در بارداری

171 بازدید | 16 پست

سلام ..چند روزیه احساس میکنم دچار عفونت ادرار شدم...تخلیه نشدن کامل ادرار ممکنه دلیل عفونت باشه؟و اینکه میتونم تا جواب آزمایش آماده بشه خودم آنتی بیوتیک مثل آموکسی سیلین بخورم؟آخه میترسم تا جواب آماده بشه و دکترم وقت بده مشکلی پیش بیاد ..هفته ۱۹ بارداری هستم

من که میترسم سرخود بخورم 

ولی دیروز تو مطب دکترم بود 

یه خانمی اومد گفت سوزش داره  ماما بدون اینکه بفرسته پیش دکتر بهش گفت ۱۰ سفکسیم بخوره ازمایش هم نداده بود

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای منم مشکل تخلیه نشدم کامل ادرار رو دارم..از اول بارداری..

مثه من

دلیلش چیه؟

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚

منم خیلی میترسم از اول بارداری هیج علایمی خداروشکر نداشتم نه سوزش نه بوی بد وخارش ولی امروز از صبح دو سه بارببخشید دستشویی رفتم زیر دلم درد گرفت ممکنه از عفونت باشه 

اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ  
2738
من هفته ده بودم ی دوره آموکسی سیلین خوردم واسه همین عفونت...‌حالا نمیدونم باز هم میتونم بخورم یا نه

آدم نمیدونه چی بگه، منم میخوردم ولی با تجویز پزشک

خدایا شکرت....❤❤

سرخود نخور عزیزم ولی علایمی که گفتی نشونه عفونت ادراری

ولی میزانش باید تو ازمایش مشخص بشه که طبق همون دکتر دارو بده بهت

فعلا مایعات زیاد بخور هندونه مخصوصا.چای خیلی کمرنگ

اینا کمک میکنه دفع شه 

سرخود نخور عزیزم ولی علایمی که گفتی نشونه عفونت ادراری ولی میزانش باید تو ازمایش مشخص بشه که طبق هم ...

میگما تا آزمایش بدم و دکتر نشون بدم دو س روز طول میکشه..خطر نداره؟از اونجایی ک دچار وسواس فکری هستم میگم نکنه خدایی نکرده کیسه آب سوراخ بشه

خیلی بده😑معذرت میخوام من اینطوریم ک چند ثانیه بعد از ادرار باز هم چند قطره میاد🙈همینا نگرانم کرده

منم اینجوریم .ولی عفونت نداشتم...الانم اینجورم..میگم حتما به مثانه فشار میاد اونجوری هسیم

2706