2733
2739
عنوان

مشکل مالیه همسر

120 بازدید | 3 پست

مدتیه یه مشکل مالی واسه شوهرم برای یکی از خانه هایی که با باباش شریکه پیش اومده. دنبال پوله و فکرشم خیلی درگیره. تو خونه روزها خوبه میگه میخنده و شبها هم زود میخوابه. البته اینم بگم که تا حالا هیچ چیز مشکوکیم ازش ندیدم. ولی خیلی بهم بی توجه شده. اصلا انگار نه انگار. البته از بعد نی نی دارشدنمون بیشتر اینجور شده. کسی بوده شوهرش بخاطر مشکل مالی بهش بی توجه شده باشه

بی توجه نه ولی کلا سر مشکل مالی بی اعصاب بی حوصله شده..خیلی فکرش درگیر..مشکلات مالی اثر زیادی رو اقایون داره..با پسرمم خیلی حوصلش نمیکشه بازی کنه..همش در حال حساب کتابه هم طلبکاریم هم بدهکار

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من که شبا زود میخوابه اصلا توجه نداره بهم

دقیقا مشکلات مالی اقایون رو سردم میکنه....دیگه خودت همتی بکن

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728