2733
2739
عنوان

سنجش چشم کودک

183 بازدید | 25 پست

سلام خانومای گل ببخشید یه سوال داشتم پسر من چهار سالشه پارسال که بردمش سنجش چشم گفت خدارو شکر مشکلی نداره امروز که دوباره بردمش گفتش که چشم چپش یه مقدار خیلی جزعی ضعیفه ولی خانومه میگفت شاید چشمش خستست اشکالی نداره بهش گفتم ببرمش چشم پرشک‌گفت نه نیازی نیست به نظرتون ببرمش یا نه کسی بوده این مشکلو داشته باشه؟

با دستگاه دید یا اون علامت ها

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دختره منم هست متاسفانه منو ارجاع دادن چشم پزشک عینک دادن متاسفانه خیلی کم زد امسال هردوچشمشه اکثرا عینک میگم بزن میزنه تا باز ببرمش دکتر توهم اگه دلت شک زده ی بار ببرش خدای نکرده چیزی نباشه

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
با دستگاه

حالا واسه اطمینان ببرش

چه کسی میگوید زمان طلاست؟من مزه مزه اش کرده ام....زمان عین الکل است...ثانیه ثانیه میسوزاند و میرود در عمق وجودت....مست مست ک شدی چشمهایت را باز میکنی و میبینی عمرت گذشته و توماندی وخماری و حسرت از دست رفتن یک عمر!                     خواهشا منو نترکونید دیگه شماره ندارم😠😠😠😠 مرگ بر گزارشگر
2738
اپتومتریست ببرمش خوبه؟

اره ببرش

چقدر صعیف بود چشمش

والا من یکی از دوستام باردار بود طبقه پایین موندم تا شوهرش ببرتش بیمارستان شوهرم باربچم رفت فک کنم۲۵صدم یادم نیس

میدونین خوشبخت ترین زن عالم کیه اجازه بدین خودم بگم:حوا بخاطره اینکه مادرشوهر نداره خواهرشوهرنداره جاااررری نداره وازهمه مهمتر اینکه شوهرش آآآآآآدمه🤣🤣🤣
مرسی عزیزم

فدات ایشالا چیزی نیس ارثی دارن یا ن چون ماخانوادگی هممون هستیم براددشوهرمم الان ۲۰ساله از ۴،۵ سالگیش عینک میزنه

فدات ایشالا چیزی نیس ارثی دارن یا ن چون ماخانوادگی هممون هستیم براددشوهرمم الان ۲۰ساله از ۴،۵ سالگیش ...

من خودم چشمم خیلی ضعیفه از بچگی ولی فقط تو کل خانوادمون منم همسرم اینا اصلا ندارن 

2706