2737
2734
عنوان

ویار وحالت تهوع

96 بازدید | 13 پست

سلام،بزور دارم تاپیک میزنم،حالم خیلی بده هفته نهمم،دوهفته است ویار وحالت تهوع دارم،دلم واسه خوردن یه لیوان آب تگری له له میزنه،اما بعدش معده ام بدجور اذیت می کنه،غذا هم در هروعده در حد دوقاشق میخورم،خیلللی بیحالم،دیمیترون وb6 هم میخورم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

باید تحمل کنی چاره ای نیست منم همینطورم

بقدری تشنه بودم که لبام خشک و ترک ترک بود ولی نمیتونستم آب بخورم 

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم

عزیزم من ۲۱ هفته ام هنوزم ک هنوز صبحا ی بار بالا میارم تا غروبم حالت تهوع دارم باید تحمل کنی گلم کم کم عادت میکنی.

ای خدا از تَهِ تَهِ دلم میخوام دامن همه منتظرا سبز بشه.🙏🌹خدایا ازت ممنونم به خاطر معجزه ات خوت مراقب نی نی کوچولوم باش🥰❤🌹
2738
الان بهتر نشده ویارتون کم نشد

چرا الان هفته چهاردهم شکر خدا خیلی بهترم ازاون وقتا ولی بازم حالت تهوع دارم و بالا میارم دیگه عادت کردم

ببین منم دقیقا از هفته هفت شروع شد تا یازده خیلی شدید بود ولی از اواسط یازده کم کم بهتر شدم تحمل کن کاملا درکت میکنم که چقدر سخته

من کلا تو اون مدت قرص ویتامین دی رو کاملا حذف کردم اسید فولیکم یکی درمیون می‌خوردم بس که حالم بد بود 

خدایا هرکس دلش نی نی میخواد خیلی زود بهش فرزندی سالم و صالح و پر روزی عطا کن.... خدایا همه بیماران رو شفا بده.... خدایا سایه پدر و مادرها رو روسرمون حفظ کن و بهشون عمر طولانی و با عزت بده.... خدایا عاقبت همه مارو ختم بخیر کن.... آمین. الهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم
چرا الان هفته چهاردهم شکر خدا خیلی بهترم ازاون وقتا ولی بازم حالت تهوع دارم و بالا میارم دیگه عادت ک ...

منم اسیدفولیک یک شب درمیون میخورم،ظهرهاهم جلوی آفتاب دراز میکشم تاویتامینdبه شکمم برسه

منم اسید فولیک یک درمیون میخورم،ظهرهاهم جلوی آفتاب دراز می کشم ویتامین dبه جنین برسه

من قرصمو که می‌خوردم حالم بد میشد

هرچی می‌خوردم تو گلوم تلخ بود همش حالم بد بود بالا میاوردم

قشنگ دو سه کیلو کم کردم

ولی میگن سیرابی خیلی خوبه من که نخوردم ولی خیلی تعریفشو شنیدم میخوای امتحان کن

ان شاالله بهتر بشی عزیزم