2733
2734
عنوان

بیبی چکم +عکس لطفا نظر بدید که مثبته یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 53 پست
من دو ماه پیش،بعد یک هفته از امپول تست زدم کاملا سفید بود

واااای یعنی مامان شدم؟؟؟؟؟؟ فردا هم یه بیبی میزنم اگه دوباره هاله انداخت میرم آز

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
برم آزمایشگاه بگم می‌خوام آز بارداری بدم؟؟یا بگم چی؟؟

بگو تیتر بتا.دقیق همینو بگو.تا عددش معلوم باشه.ولی الان نرو چون کمرنگه احتمالا عددش پایینه میگن مشکوکه دوباره بیا.بذار موعدت که گذشت بعد برو

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو عزيزم ، منم خودم منتظرم واسه 29 حساب كردم چند روز بگذره بعد بي بي بزنم.

واااای ایشالا باردار باشیم واقعا انتظارش سخته خیلی سخت

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
واااای یعنی مامان شدم؟؟؟؟؟؟ فردا هم یه بیبی میزنم اگه دوباره هاله انداخت میرم آز

اره مامان شدی انشالله.

فردا رو هم صبر کن بذار قشنگ بتات بره بالا بعد ایشالا ازمایش بده

خدایاشکرت🥰
2731
2738
بگو تیتر بتا.دقیق همینو بگو.تا عددش معلوم باشه.ولی الان نرو چون کمرنگه احتمالا عددش پایینه میگن مشکو ...

آها باشه ماه پیش ۲۶ روزه پری اومد این ماه فعلا که نیومده 

واااای ایشالا باردار باشیم واقعا انتظارش سخته خیلی سخت

ايشالله، من25 موعدمه،  27 دكترم گفت بي بي بزن ولي ميخوام بذارم 29 بي بي بزنم

ایشالله همه منتظرا مامان بشن😍😍😍😍
چند وقت منتطر بودی باردار بشی؟

۵ماه 😁

ان شالله مثبته.۵۰۰۰ زدی؟ ۱۵ روز میکشه از خونت بره عزیزم.میتونی دو روز دیگه یه ب ب چ دیگه بزنی پررنگت ...

آره ۵۰۰۰زدم

ايشالله، من25 موعدمه،  27 دكترم گفت بي بي بزن ولي ميخوام بذارم 29 بي بي بزنم

چه صبری داری من طاقتم کمه 🤣

2706