2733
2739
عنوان

بیبی چکم +عکس لطفا نظر بدید که مثبته یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 395 بازدید | 53 پست
من فکر کردم یه ۵ تا۶سالی منتظر بودی .بازم مبارک باشه مامان شدنت

خخخ همین ۵ماه قده ۵سال گذشت😂😂😂بعدم چون پنج‌سال جلوگیری کردم از حامله نشدن میترسم

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
دوست ندارم الكي بي بي بزنم، چند بار اول اينكارو كردم ولي ديگه نميكنم. 

ایشالا که مثبته علایم خاصی نداری؟؟؟

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه، باور ميكني اصلا دقت نميكنم كه علايم دارم يانه

من ماهی پی همه علایم و داشتم ولی حامله نبودم این ماه فقط زیر دلم درد دارم و دست و پامو یخه نمی‌دونم مرتبطه یانه

2731
من ماهی پی همه علایم و داشتم ولی حامله نبودم این ماه فقط زیر دلم درد دارم و دست و پامو یخه نمی‌دونم ...

دماي بدنت رو صبح كه از خواب بيدار ميشي اندازه بگير

ایشالله همه منتظرا مامان بشن😍😍😍😍
دماي بدنت رو صبح كه از خواب بيدار ميشي اندازه بگير

چند باید باشه؟!!

از اول بگير موقع تخمكگذاري مياد بالا اگه حامله باشي ديگه پايين نمياد

ایشالا که دیگه لازم نمیشه😍

2738