2752
2734
عنوان

باور کنید خونه خالم جن اومد سراغم ولی ازم می خوان دوباره برم

| مشاهده متن کامل بحث + 4969 بازدید | 166 پست
😢😢😢چرا نمیری پیش عالمی دینی چیزی 

رفتم الان 5ساله کارم اینه برم پیش این واون شایدتونستن کاری کنن ولی فقط واسم دردسربیشتردرست میکنن

الان بهترین کاراینه که خودم یه جوری باهاشون کناربیام

رفتم الان 5ساله کارم اینه برم پیش این واون شایدتونستن کاری کنن ولی فقط واسم دردسربیشتردرست میکنن ال ...

چون اونا نمیتونن درست کار کنن.... باید پیش یه حاذق و مومن بری. 

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم.      همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست      وقتی که تو رفتی و لبت نیست،به قرآن                       لنگ است بساطِ قم و این صنعتِ سوهان                    از روی لب توست که در حاشیه قم/هی شعبه زده حاج حسین و پسرانش 😍😍😍🤪🤪                             چشم هایت عقیق اصل یمن /گونه هاقاچ سیب لبنانی /تو بخندی شکسته خواهد شد /قیمت پسته های کرمانی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خب وقتی میتونست میزد مجبور نبود که

عزیزم من چون هم دانشجوهستم و هم شاغل عصرا هم که درگیر پخت و پز و کارای خونه تا 12 شب چون مامانم نیست درگیر اوناس بیچاره بابام و داداشم همه الاف شدیم الان زمان داشتم تاپیک بزنم 

استارتر سرکار ک نیسیم !؟مثل داستانه

نه به خدا چند ساله زندگیم شده عین داستان و مسخره شده نمی دونم جادو جنبلمون کردن یا چی قبلا اعتقاد نداشتم ولی از بس موفق و خوب بودیم یهو همش داریم بد میاریم ....

نروانجا خونش فقط سیاهیه خودتم تودردسربزرگ میوفتی تواینده به حرفم اعتمادکن موفق باشی

باید چیکار کرد ک از این چیزا بدور باشی من خیلی میترسم الان هم باردارم 

قبلا حس میکردم یکی کنارمه و منتظره تا بخوابم و نگاهم میکنه بعدها پیش ی دعانویس رفتم خوب شد ولی الان ک باردارم خیلی میترسم ک جذبم شن 😭😭😭😭