2733
2734

قوطی ۴۰۰ گرمی شیر خشک سیمیلاک از بدو تولد تا یکسال مخصوص بچه های کولیکی و حساسیت پروتین گاوی و مواد غذایی امریکایی

سیمیلاک برای وزن گیری بچه عالی هست طعمش هم خوبه و شبیه شیر مادره 

من در کنار شیر خودم هفته ای یکی دو وعده وعده سیمیلاک به بچم میدادم  تاریخ انقضاش تا اپریل ۲۰۲۱ هست قیمت این شیر تو بازار اگر گیر بیاد که گیر نمیاد از ۳۳۰ هست تا ۴۰۰ 

فقط دو قوطی باقی مونده 

دونه ای دویست میدم

سیمیلاک توتال کامفورت و میگی؟؟

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😐😐😐😐توتال كامفورت كه ١٦٠ تومنه

محصول ايرلند ساخت مصر

ايرانيشم كه ٣٠ تومن ايناس

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2731
😐😐😐😐توتال كامفورت كه ١٦٠ تومنه محصول ايرلند ساخت مصر ايرانيشم كه ٣٠ تومن ايناس

عزیزم این شیر اصل امریکاس از واسطه هم نگرفتم برای مصرف بچه خودم آوردم دیگه از شیر گرفتمش

جنس تقلبی مصر و ترک و ایران تکلیفش معلومه 

این شیر مشتری خاص خودش رو داره 

عزیزم این شیر اصل امریکاس از واسطه هم نگرفتم برای مصرف بچه خودم آوردم دیگه از شیر گرفتمش جنس تقلبی ...

اطلاع دارم از قيمتش ☺️

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️
2738