2733
2739
عنوان

خانما سه روز زایمان کردم ولی نی نی م

| مشاهده متن کامل بحث + 942 بازدید | 61 پست
چن قطره دایمیتیکون بریز گوشه لپش هم نفخشو میگیره هم شکمش کارمیکنه خودت هم قرصشو قبل هروعده غذات دو ...

دکتر شربت لاکسی ژل داده بود بهم اونو بخورم؟

میشه برای سلامتی نی نیم ی صلوات بفرستید ممنون🙌🙌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اکثرا پسرها نفخ دارن .نگران نباش .مشکلی نداره 

خودتون عرق نعنا بخورید یا شیر افزا خیلی خوبه دل پیچه بچه رو میگیره

یکم دمر بگیرید تا معدش اروم بشه

خیلی اروم شکمشو در چهت خلاف عقربه ساعت ماساژ بدید

اگر هم خیلی نگرانید چون کوچولوه و بی زبون ببریدش دکتر تا معاینا کنه 

اینطوری خیال خودتونم راحتتره

خدایا بی اندازه ممنونم😇🥰😍
2742
چن قطره دایمیتیکون بریز گوشه لپش هم نفخشو میگیره هم شکمش کارمیکنه خودت هم قرصشو قبل هروعده غذات دو ...

دایمیتیکون. ب بچه 3 روزه😲😲😲😲😲😲🤔🤔🤔🤔😨😨😨😨

منو حال دلم💖
2740
با سه روز افسرده شدی عزیزم راه سختی پیش رو داری تحمل داشته باش بعدم بچه ۳ روزه رو میبرن دکتر اینجا ف ...

درکل دایمیتکون برای نوزاد از بدو تولده گلم فوق تخصص هم تو اولین ویزیت برای پسر من نوشت 

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊
دکتر شربت لاکسی ژل داده بود بهم اونو بخورم؟

اره اون‌شکم‌خودت رو روان میکنه بخور 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                                    دیدید چگونه داعش صفتان کفتار چگونه آرمان را دریدند الهی بمیرم برای مادرت بی پسر شد    بمیرم برای آرتین بی مادر شد  بمیرم برای مظلومیت امام زمانم 

بببن عزیزم اصلا نگران نشو دختر منم روز اول همینطور بود تا ده روز دوبار پی پی کرد دکتر گفت نرمال تازه هربارم با درد و جیغ گریه میکرد موقع پی پی اصلا نگران نباش الان یماهشه روزی دو بار شکمش کارمیکنه سکنجبیل هر هشت ساعت یبار بهش بده معدش و کارمیندازه

شاید گریمیکسچر ک واسه نوزاد داروخانه ها دارن خوب بشه... ولی خوب معلومه مشکل از معدشه دیگه... گرمش کن با ی حوله گرم شکمشو این جواب میده وبا روغن زیتون بادام یا کنجد کمر و شکمشو ماساژ بده. الکی هم نگران نباش

منو حال دلم💖
شیرم میاد ولی هر ده دقیقه هم بدم باز میخواد چرااا؟

نی نی منم اولش هر نیم ساعت ب نیم ساعت شیر می‌خورد اونم هرس ی چهل دیقه اینا طول می‌کشید ب پرستار ک گفتم گفت اون نمیتونه محکم مک بزنه واس همین هیری خیلی کم شیر میره تو دهنش و شیر اولم یکم سفته خب نمیتونه زیاد بخوره اما درباره شکمش نظری ندارم ب نظرم اگ میتونی ببرش دکتر اگ نمیتونی تو نت دربارش بخون 

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

نگران نباش.طوری نیس گلم.از عطاری فلوس بگیر دم کن دوتا قاشق مربا خوری بهش بده بخوره.

برخی از مردم کشور ،گاهی خیلی عجیب میشوند!⭕ بی هیچ دلیل موجهی از قوم عرب‌ متنفرند امّا با افتخار به امارات و دُبی می‌روند و پیشرفت‌های ظاهری آنها را به رخ می کشند و یا حتی به عامل و منبع خبریشان (مثل اینترنشنال یعنی شبکه وابسته به دربار سعودی) تبدیل میشوند.⭕روزه نمی‌گیرند!👈 ولی دلشان برای ربنای شجریان تنگ شده .⭕ کورکورانه کورش‌پرست‌ و طرفدار پیامبر ایرانی یعنی زرتشت و یا عرفان‌های کاذب و فرقه های جعلی می شوند! امّا در عین حال تعلّقات مذهبی را مانع پیشرفت می‌دانند!⭕ هرچه میخواهند میگویند و حتی مسئولین مملکت را مورد اهانت قرار میدهند و فحش میدهند در عین حال از فقدان آزادی بیان و وجود خفقان در جامعه سخن میگویند!⭕  میگویند مرگ کسی را نخواهید و شعار مرگ برآمریکا...» باعث مشکلات مملکتمان شده ،اما از ترور هموطنشان توسط شقی ترین آدمها ابراز خوشحالی میکنند و یا در برابر آن سکوت خفت بار اختیار میکنند.⭕ سلبریتی هایش دستمزدهای آنچنانی میگیرند و در عین حال به شرایط اقتصادی کشور معترضند و خود را عاشق مملکت و غمخوار محرومین جلوه میدهند.⭕به سفرهای تفریحی در آنتالیا و اروپا و... می روند و سه برابر تولید ناخالص ملی لوازم آرایشی مصرف می‌کنند ولی سفر رایگان اربعین و هزینه کربلا و مکه و غذای نذری را که عمدتا نصیب محرومین می شود ، اجحاف در حق ایتام و مستضعفین میدانند!⭕به متخصص نبودن برخی مسئولین اعتراض دارند و این در حالی است که خودشان را در باب هر موضوع تخصصی و غیرتخصصی و در همه بخش‌ها و تمام عرصه ها صاحب نظر می دانند و بدون مطالعه کافی در هر زمینه ای به خود اجازه اظهارنظر و سخنرانی می دهند و بر صحت و دقت علمی بودن قطعی همه آنها هم اصرار می ورزند.⭕اخبار دستاوردهای علمی دانشمندان و متخصصین کشور و فرزندان خودشان را می بینند و می شنوند و در زندگی‌شان لمس می کنند، اما یا ناجوانمردانه می گویند غیرواقعی و تقلبی است، یا به رغم تحریم‌ها، حقیرانه می گویند از خارج آورده اند و به نام خودشان ثبت کرده اند  و یا حتی با وقاحت تمام می گویند در رژیم گذشته طراحی و تولید و حالا رونمایی شد.
2706