2737
2739

من تاحالا اینجوری نشده بودم یسری خونه مادرشوهرم بودم دختر خواهر شوهرم اینجوری شده بود من پس فردا ش اینجوری شدم... هر چی میخورم معده درد و دلدرد میگیرم و حالت تهوع و اسهال خیلی شل دارم الان بار چندم میرم دکتر بهم سرم میده الان باز اونجوری شدم نمیدونین چمه کسی اینجوری بوده؟ 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم چند روزه اسهالم گمونم اره ب گفته ی کاربرا ویروسه حالا من فک میکردم سیب زیاد میخورم از اونه 

من هم اسهالم هم استفراغ هم معده درد 😕😕

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
2738

ببین الان یمدته این ویرویس هس هرچه دوا دکتر کنن هم خوب نمیشه طرف دیدم یکماهه اسهال استفراغ شده پوستو استخون 

هرسال این بیماریا از کربلا وارد ایران میشه ،هرسال هم یجوره و بدتر میشه

♥️♥️
ببین الان یمدته این ویرویس هس هرچه دوا دکتر کنن هم خوب نمیشه طرف دیدم یکماهه اسهال استفراغ شده پوستو ...

تورو خدا،؟؟ منم اونجوری شدم دارم میمیرم 

برو دکتر اگر بهتر نشدی ازمایش میگیره چی خوردی ؟

میگم ک بار اول نیست هر چی میخورم معده درد میگیرم تا صبح نخوابیدم 

2706