2733
2739

عزیزم به بارم برو سونو ممکنه نی نیت قلبش تشکیل شده باشه .من خیلیارو دیدم که بهشون گفتن بچه قلب نداره و باید سقط شه اما بعدا قلبش تشکیل شده .

بسپار به خدا اگه قراره سقط شه خودش میشه اگم قرار باشه بمونه خدا خودش نگهش میداره .اما حتما یه سونو بده چون سقط معمولا دوهفته طول نمیکشه .سریعتر سقط میشه تا جایی که من میدونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخي عزيزم ، چقدر ناراحت كنندس، ممنونم كه تجربياتتو ميگي بهم، حتما سوپ ميخورم صبح، خيلي خيلي ممنونم.

عزیزم اگه سقط شده ، یک هفته بعد برو سونو برای بقایا . که خدایی نکرده ، چیزی نمونده باشه 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
آره عزيزم كلي لخته بزرگ هم بود يكيش خيلي بزرگتر بود و به نظر سفت و سخت بود ، يعني اون بوده ، فقط احس ...

عزیزم برای من که با قرص کلا تیکه تیکه دفع شد. اخی عزیزدلم خدا به همه صبر بده

عزیزم دکتر ب من قرص مسکن و شیاف دیکلوفناک  هم در کنارش داد . البته من بعد سقط استفاده کردم. 

پروسه سقط من ۱۲ ساعت با درد شدید طول کشید، طوری که همه فکر کردن داره بلایی سرم میاد، اخه سقط بدتر از زایمان هست، تو زایمان بچه خودش کمک میکته برا بیرون اومدن اما سقط نه، شما هم اگه لخته بزرگ دفع کردی به مرور دردات کمتر میشه گلم. فقط خانم حضرت زهرا رو صدا کن که اونجا تو غربت برات مادری کنه و کمتر درد بکشی

2728
عزيزم درد و خونريزي شديد با لخته هاي فراوون دارم، دردشم وحشتناك بي رحمانس، به نظرم چندين برابر درد پ ...

ایشالله که بزودی راحت میشی وبزودی یه فرشته تو دلی خوشحالت کنه

خدایا!ای محبوب من..به همه کسانی که به تو ایمان راسخ دارند آرامشی از جنس مصلحتت عطا فرما..
سلام عزيزم، ديشب پريود شدم وبا لخته هاي كوچيك، سر كارم ميرم تا بيشتر فعاليت داشته باشم، نميدونم جنين ...

گلم شماوقتی وسیله هاتو امانت میدی ب دوستت وقتی پس میگیری باید دوستت ناراحت بشه و باهات قهرکنه؟

بچه امانتِ خداست پیشِ ما.اختیار دارش خداست.

اینارو تعریف میکنم ن که فک کنی آدم خوبی هستم نه اما مطمئنم واسه معبودم بنده ام.

من36سالمه.ی دخترِ فعال و شاد بودم.

ارشد داشتم.سرکارمیرفتم.تفریح.مسافرت.مهمونی و ...

مدیرومدبربودم.همه کاره ی فامیل بودم و به درد همه میخوردم.

نظرم این بود ک واسه ازدواج هیچوقت دیرنیست.مسخره میکردم کسایی ک میگفتن قسمت بوده و نتونستیم نه بگیم.

سال96دوست بابام اومدن خونمون عیددیدنی ک بعدفهمیدیم اومدن خواستگاری.میدونستم ته تغاریه رو این حساب همون جلسه اول ب پسرِ گفتم نه.فرداشب و شبهای بعد هم اومدن و من هربار به پسرِ میگفتم آقا به چ زبونی بگم من قصدازدواج ندارم؟

باهمین نه تا عقد پیش رفتم.

همسرم خیلی خوبه اما پدرومادرش واسم جبران میکنن.

فقط شب حق داریم پیش هم باشیم.حق درس خوندن ندارم.حق سرکاررفتن ندارم.حق بیرون رفتن دونفری نداریم.حق لباس خریدن نداریم و دهها حق مسلم ک ازمون سلب شد.

عروس کلفتِ پدرشوهرومادرشوهرِ.از غذاپختن گرفته تا خانه تکانی و کارگری باغ.

بخاطر همسرم و بابام صبوری کردم و دم نزدم تا حامله شدم.مادرش فهمیدحامله ام روزی6_7بار از پله هامیکشوندم بالا.نمیخوام واسم یادآوری بشه لذا خلاصش میکنم.

شب میلادحضرت زهرا(س) زن داداشم بابچش اومدن خونه مابخوابن(داداشم رفته بودماموریت)اینم بگم ک بعدازازدواج اومدم غربت و اینا تاتونستن تازوندن.

شب ی لکه دیدم.خوابیدم صب پاشدم ک برم بیمارستان.تاگفتم لک دیدم زن داداشم اشک اومدتوچشماش.بهش گفتم برگ بی اذن و اراده خدا ازدرخت نمیفته مگه میشه خدا بی دلیل و حکمت بچه ای رو از مادرش بگیره؟

قصه سقطم هم بماند.خودم غسلش دادم.خودم کفنش کردم.نابودشدم بعدازسقط بچه.افسردگی گرفتم اما هرگز هرگز وهرگز نگفتم خدایاچرا؟

مالِ خودش بود خواست ببرش پیشِ خودش تا خیالش راحت باشه.قطعاخدابیشتراز من مواظبشه.

اذیت وآزارا و زخم زبونای بعدش بماند.تیرماه فهمیدم باردارم اما همچنان با لباسای پسرم حرف میزدم.7شهریور قراربود دنیا بیاد.واسه اولین بار رفتم سر خاکش.بهش گفتم مامان حالا که رفتی غمتم باخودت ببر.آروم شد.الان هرثانیه واسم سال میگذره اما توکلم ب خداست.اگه صلاح باشه سالم نگهش میداره.اگرم بخواد ببرش پیش خودش من فقط شاکرخواهم بود و نه معترض.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
خيلي مهربون و دوست داشتني هستي، ممنونم، كاش آدماي دوست داشتني مثل شما زياد بودن تا ما دل شكسته هارو ...

ممنون گلم.عاقبت بخیربشی

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
وای عزیزم چی کشیدی شما دیگه.  انشالله این یکی سالم بیاد بغلت. علتش چی بود تو ۱۸ هفته؟؟

وای دیشب بیمارستان بودم تخت بغلیم سقط کرد.یعنی انقدرکه غصه اونو خوردم درد خودم یادم رفت.

گفتن رشدش متوقف شده.چون بزرگ بود آزمایش نکردن.دکتر هم گفت سقط تو بارداری اول طبیعیه و نیاز نیست دنبالِ علت باشی.

دعا کنید برام ک سخت محتاجم

2738
سلامتیت از همه چی مهم تره ۱روزنروهیچی نمیشه بهشون بگوخییلی مریضی ن میتونی بری بااین حال نروبه نظرم&n ...

آره عزیزم نتووونستم برم اصن، فکر کردم دردش همونه و تمام و این که جنین افتاد و تمام به دو ساعت نکشید به خدا یه تیکه دقیقآ دقیقا و دقیقا اندازه کف دست ازم اومد بیرون ، یعنی از ترس داشتم سکته میکردم به خدا اونم تموم شد به یه ساعت نکشید دردایی که انگار دارن زنده زنده سلاخیت میکنن اومد تو وجودم به شوهرم زنگ زدم بدبخت دویید اومد خونه از نصفه راه، از ترس شکه شده بود همش میخواست ببره بیمارستان ولی کمر به پایین دریای خون بودم فقط میخواستم دراز بکشم، هر  نیم ساعت پدامو عوض میکردم ، ببین یعنی مثل تجربه مرگ بود، مثل مردن

عزیزم به بارم برو سونو ممکنه نی نیت قلبش تشکیل شده باشه .من خیلیارو دیدم که بهشون گفتن بچه قلب نداره ...

سلام عزیزم ، نه دیگه تموم شد ، دیشب مرگ و تجربه کردم از درد زیاد

عزیزم اگه سقط شده ، یک هفته بعد برو سونو برای بقایا . که خدایی نکرده ، چیزی نمونده باشه 

سلام عزیزم خونریزیم قطع بشه می‌رن سونو ، مردم و زنده شدم ایشالله که چیزی نمونده باشه 

عزیزم برای من که با قرص کلا تیکه تیکه دفع شد. اخی عزیزدلم خدا به همه صبر بده عزیزم دکتر ب من قرص مس ...

سلام عزیزم ، درد منم مثل تجربه مرگ بود به خدا فک کردم دارم میمیرم وحشتناک بود نامردانه وحشتناک 

2706