2726

بچه ها هفته پيش دكترم گفت بتات پايين اومده و سونوگرافي هم گفت تو هفته هست جنين ضربان نداره َم رشد شتى هفته ٦ متوقف شده ، دكتر گفت دو تا سه هفته صبر كن خودش طبيعي ميوفته، از هفته پيش فقط لك بيني دارم و چن تا لخته خيلي كوچيك ، فعاليت و زعفرون و اينارم امتحان كردم ولي ميترسم دير بشه و برام مشكل ساز شه، چي كار كنم خدايا ، 

واییییییییییی خیلی سخته خدا بهت صبر بده من تجربمو داشتم تقریبا دوهفته  خونریزی داشتم من سه بار با دو پله بالا پایین کردم ساعت هشت شب صبحش ساعت چهار افتاد

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خود دکتر باید بهت قرص بده دوتا سونو گرافی آخر که مشخص شده رشد نکرده رو ببر پیش دکتر بهت نامه میده باید قرص رو بگیری بری بیمارستان واست استفاده کنن

وقتی یه نفر میخاد با حرفاش ناراحتتون کنه خونسرد باشید و آرامشتون رو بهم نریزید اون هدفش بهم ریختن آرامش و اعصاب شماست پس نباید این اجازه رو بهش داد..
2728

گل گاوزبون غلیظ دم کن بخور.

دو ق مرباخوری دارچین بریز تو ی لیوان آب سرد خوب هم بزن وبخور.

زعفرون فراوون بخور.

کمپوت یا خودِ آناناس هم موثره.

من بچه18هفته رو اینطوری سقط کردم.

دعا کن این نی نیم سالم بیاد بغلم.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
گل گاوزبون غلیظ دم کن بخور. دو ق مرباخوری دارچین بریز تو ی لیوان آب سرد خوب هم بزن وبخور. زعفرون ف ...

مگه‌میشه ۱۸ هفته حتما باید کورتاژ بشه یه بچه ی کامله دیگه

Live the moment now✌
مگه‌میشه ۱۸ هفته حتما باید کورتاژ بشه یه بچه ی کامله دیگه

شددیگه گلم.

بارداری اولم بود دکتر گفت کورتاژ بشی برای بارداری بعدی دردسر داری.

گفت اگه بتونی طبیعی سقط کنی عالی میشه.

رفتم خونه و خودموبستم ب دارو گیاهی ک الحمدلله جواب داد.

گلپسرمم هم کامل بود و چون بالای سه ماه بود غسل و کفن واجب بود.

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
شددیگه گلم. بارداری اولم بود دکتر گفت کورتاژ بشی برای بارداری بعدی دردسر داری. گفت اگه بتونی طبیعی ...

آخی عزیزم ایشالله که بارداری بعدیتون یه بچه ی ناز و سالم نصیبتون میشه❤🙏

Live the moment now✌
شددیگه گلم. بارداری اولم بود دکتر گفت کورتاژ بشی برای بارداری بعدی دردسر داری. گفت اگه بتونی طبیعی ...

وای چی کشیدی عزیزم...

انشالله بعدی صحیح و سالم بیاد بغلت

۹/۹/۹۹ انشالله صدای قلب تو دلیمو میشنوم😍
واییییییییییی خیلی سخته خدا بهت صبر بده من تجربمو داشتم تقریبا دوهفته  خونریزی داشتم من سه بار ...

ممنونم عزيزم، نميخوام به كورتاژ برسه ، دكتراي اينجا قرص نميدن ميگن طبيعي ميوفته ولي ميترسم دير شه عزيزم، خيلي نگرانم

انشالله خدا بعد این بهت ی نی نی خوشگل و ناز مثل نی نی من بده

خيلي ممنونم عزيزم ايشا الله فكر نميكردم مادر شدن اينقدر سخت و دردناك باشه، بي خود نيس ميگن بهشت زير پاي مادرانه

خيلي ممنونم عزيزم ايشا الله فكر نميكردم مادر شدن اينقدر سخت و دردناك باشه، بي خود نيس ميگن بهشت زير ...

خیلی خیلی خیلی سخته انشالله ی کوچولو بیاد تو دامنت تازه سختیش میفهمی

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
گل گاوزبون غلیظ دم کن بخور. دو ق مرباخوری دارچین بریز تو ی لیوان آب سرد خوب هم بزن وبخور. زعفرون ف ...

سلام عزيزم مرسي حتما أينما رو ميكنم صبح دو باشق دارچين با آب نيمه ولزم خوردم بلاف اصله بالا آوردم، زعفرون و گل گاو زبون و آناناسم چن روزه دارم ميخورم، تو خونه تردميلو و وزنه ١٠ كيلويي و طناب ميزنم، تو خونه پله ميخوره تو پذيرايي از سه تا پله مي پرم همش ولي انگار نه انگار، چي كار كنم آخه 

2706